MASS FIDELITY CORE SUB

MASS FIDELITY CORE SUB
Trzy membrany plus trzy procesory. Jest moc!

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Mass Fidelity w Polsce, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Core Sub – subwoofer uzupełniający brzmienie wielofunkcyjnego głośnika Bluetooth Core.

Mass Fidelity Core Sub

Kiedy w styczniu 2016 roku kanadyjskie Mass Fidelity weszło na polski rynek, marka szybko stała się rozpoznawalna dzięki dwóm produktom. Audiofilski odbiornik Bluetooth Relay oraz bezprzewodowy holograficzny głośnik Core (produkt powstał dzięki dofinansowaniu ze strony kanadyjskiej społeczności). Dziś do sprzedaży trafia kolejny produkt z rodziny Core – bezprzewodowy subwoofer nazwany po prostu Core Sub.

Młodsi bracia zwykle bywają więksi

Core Sub to wysokiej jakości subwoofer, którego charakterystyka brzmieniowa została przystosowana przede wszystkim do współpracy z głośnikiem holograficznym Core. Połączenie obu produktów skutkuje obszernym brzmieniem stereo dopełnionym rasowym, bogatym basem, który dodaje głębi do każdej ścieżki dźwiękowej, niezależnie czy jest to film, czy muzyka. Naturalnie Core Sub jest wyraźnie większy od Core, ale nie oznacza to, że będziemy mieli problem z ustawieniem go w pomieszczeniu.

Core Sub oferuje wysoką jakość dźwięku dzięki połączeniu nowoczesnej technologii cyfrowej oraz klasycznej
technologii elektroakustycznej w postaci:
• procesora ARM sterującego funkcjami oprogramowania i multiroom
• 2 procesorów DSP sterujących equalizacją sygnału
• wzmacniacza o mocy 120W RMS
• 3 membran 5.25 cala (3x13cm) o łącznej powierzchni blisko 40cm

Przewodowy i bezprzewodowy, w pionie i w poziomie

Poza łącznością bezprzewodową dedykowaną do pracy w ramach systemu Mass Fidelity, Core Sub został wyposażony w analogowe wejście jack 3.5mm, dzięki któremu może stać się ważnym elementem każdego systemu 2.1 lub kina domowego.

Ponadto Core Sub posiada pełen zestaw regulacji, w jakie wyposażony jest każdy subwoofer z wyższej półki:
• regulacja fazy,
• regulacja odcięcia
• poziom wzmocnienia

Wszystko to pozwala na dopasowanie brzmienia Core Sub do osobistych upodobań. Zaś samo urządzenie wygląda nowocześnie i elegancko. Można je ustawić poziomo lub pionowo, w zależności od potrzeb, w czym pomogą wykręcane nóżki.

Mass Fidelity – Smart Sound Systems

Mass Fidelity to kanadyjski producent bezprzewodowych systemów audio opartych o autorskie rozwinięcie technologii Bluetooth. Ideą Mass Fidelity jest łączenie najpopularniejszych rozwiązań bezprzewodowych z zaawansowanymi autorskimi rozwiązaniami, które pozwalają na zachowanie audiofilskiej jakości dźwięku. Producent określa siebie jako wspólnotę audiofilów, projektantów oraz inżynierów, którym wspólnym celem jest wniesienie wysokiej jakości dźwięku do codziennego życia.

Cena: 1799 zł, dostępny kolor: czarny

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj