MELODIKA BL40 Mk. II

MELODIKA BL40 Mk. II
Nowa wersja przystępnych cenowo podłogówek

Melodika BL40 MKII to poprawiona wersja jednej z najlepiej sprzedających się kolumn w swoim segmencie cenowym. Zmiany objęły zarówno modyfikacje technologiczne, jak i wizualne.

Projekt desginu BL40 MKII stawia na nowe, bardziej wyważone trendy w stylistyce – klasyczny kształt obudowy znany z MKI połączony jest z zupełnie nowym zestawieniem kolorystycznym: elegancką matowa czernią uzupełnioną czarnymi akcentami na wysoki połysk.

Zmieniono membrany głośników średnio- i niskotonowych. W Mk. II wykonano je z gęstszej plecionki o zmniejszonej gradacji dla większej sztywności i lepszego przenoszenia mikrodetali.

Wymiana przetworników pociągnęła za sobą zmianę formy ich mocowania do obudowy.

BL40 MKII oferuje charakter dźwięku typowy dla serii Back in Black – oparty na mocnym, sprężystym i zróżnicowanym basie z dopieszczonymi średnimi tonami i niezwykle przestrzennymi wysokimi tonami.

Dzięki najnowszym modyfikacjom membran przetworników BL40 MKII to kolumna która wyróżnia się na tle konkurencji także tym, że oferuje możliwość głośnego grania bez wykładniczego wzrostu zniekształceń dźwięku.

Cena: BL40 Mk. II para – 2595 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj