MIT ORACLE MA-X SHD REV.2

MIT ORACLE MA-X SHD REV.2
40 tysięcy dolarów - tyle kosztują nowe przewody głośnikowe amerykańskiej firmy MIT Za co tyle kasy? Bóg jeden raczy wiedzieć! Odkąd zaczęliśmy napędzać - ku powszechnej, szczerej i głębokiej satysfakcji - sporej wielkości kolumny głośnikowe B&W cherlawym wzmacniaczem lampowym, w dodatku polskiej produkcji, sprzed wielu lat i kosztującym tyle, co garść fistaszków, działającym w czystej klasie A i teoretycznie pozbawionym wszelkich szans w starciu z brytyjskim zwierzakiem, nasza skłonność do szukania wartości sprzętu w jego cenie, recenzjach, opiniach, konkluzjach na forach internetowych czy marketingowych opisach zmalała do zera.

Dlatego prosimy, by po swojemu racjonalizować wszelkie absurdy, podejrzenia i aberracje, zdarzające się jakże często w hi-endowym getcie. Czy kable MIT należą do którejś z wymienionych kategorii? Powtórzymy – Bóg jeden raczy wiedzieć!

Czym jednak MIT zachęca do swoich kabelków w cenie Porsche? Technologią Fractional Articulation Technology, której nawet nie próbujemy zrozumieć, a także możliwością regulowania rozdzielczości przewodów – od poziomu Standard Definition do poziomu Super High Definition (SHD w nazwie). Cenę możemy przełknąć, ale te przełączniki rezolucji to już doprawdy bezczelność! Czy normalny człowiek chciałby dodatkowo płacić za możliwość wyboru między Natalie Portman a Anną Grodzką (Platforma Obywatelska)?! Czy ktoś przyzwoity chciałby kasować pieniądze za oferowanie klientowi takie okazji? A jednak MIT to robi. Powodzenia, chłopaki… Osoby żądne większej ilości sensacji niechaj przeniosą się tutaj: firma ma kilka innych ciekawych nowości

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj