MOC NA NOC

MOC NA NOC
Nowe imprezowe zestawy muzyczne Sony, które niejedną remizę wystrzelą w kosmos.
  • Uniwersalne modele MHC-V83D i MHC-V73D
  • Nowy system wielokierunkowego dźwięku imprezowego zapewniający jeszcze potężniejsze brzmienie
  • Wielokierunkowe światła imprezowe tworzące niesamowity klimat
  • Niezapomniane przeżycia dzięki nowym możliwościom zabawy i interakcji

Firma Sony zapowiedziała wprowadzenie do oferty dwóch zestawów audio o dużej mocy: MHC-V83D MHC-V73D. Oba nowe modele mają przenośną konstrukcję i są wyposażone w systemy wielokierunkowego dźwięku i oświetlenia, dzięki czemu zapewniają maksimum rozrywki.

Jeszcze potężniejszy dźwięk

W nowych zestawach wprowadzono ważne ulepszenia, takie jak tubowe głośniki wysokotonowe o dużej wydajności oraz głośniki średniotonowe typu „mid horn” o dużej wydajności zwiększające moc i poprawiające brzmienie. Dźwięk niesie się teraz szerzej i wyżej, dzięki czemu słychać go w rozległej strefie.

Wielokierunkowy dźwięk imprezowy w zestawach V83D i V73D

Zestawy V83D i V73D są wyposażone w system wielokierunkowego dźwięku imprezowego zapewniający nadzwyczajne wrażenia na parkiecie. Z przodu i z tyłu obu modeli znajdują się cztery głośniki wysokotonowe, których zadaniem jest rozszerzenie sceny dźwiękowej w górę. Jednostki średniotonowe emitują dźwięk z przodu i z tyłu urządzenia[1], zwiększając zasięg i klarowność środka pasma. Mocne, żywe brzmienie i dobra słyszalność wokali sprawią przyjemność wszystkim uczestnikom imprezy.

Wielokierunkowy dźwięk imprezowy powstaje w wyniku połączenia przednich i tylnych głośników wysokotonowych, głośnika średnio- i niskotonowego oraz systemu JET BASS BOOSTER. Muzyka rozchodzi się dalej i szerzej, a goście w każdym miejscu doświadczają świetnego brzmienia, w tym mocnego basu i większej czystości dźwięku.

Rozjaśnić noc

Wielokierunkowe światła imprezowe w zestawach V83D i V73D

Elementem zestawów V83D i V73D są nowe, wielokierunkowe światła imprezowe rozświetlające imprezę od podłogi po sufit. Emisja ciemnoniebieskich, błękitnych i zielonych fal świetlnych z różnokolorowymi prążkami tworzy niezapomniany klimat, a dynamiczny ruch świateł wprowadza atmosferę prawdziwego klubu nocnego.

Oświetlenie głośnika

Intensywnie niebieskie światło wydobywa się także z głośników tonów średnich i niskich, dzięki czemu zestawy V83D i V73D znakomicie sprawdzają się na zabawach i imprezach w każdym otoczeniu.

Tryb nastrojowego światła

Nowy tryb nastrojowego światła pomaga łagodnie przejść od zabawy do bardziej kameralnego nastroju. Ustawienie to jest bardzo przydatne dla rodzin, które chcą wprowadzić spokojną atmosferę przy wolniejszej, relaksującej animacji świetlnej.

Nowa jakość domówek

Funkcja Karaoke i wejście mikrofonowe

Karaoke w domu cieszy się coraz większą popularnością. Nowe modele są więc wyposażone w dwa wejścia do podłączenia mikrofonu i pozwalają śpiewać ulubione hity dwóm osobom równocześnie. Funkcja echa z mikrofonu łączy wokal z podkładem muzycznym, tworząc naturalny efekt występu w sali koncertowej. Po skończonej zabawie można umieścić mikrofony i przewody w specjalnych uchwytach[2].

Wejście gitarowe

Podłączając do jednego z wejść gitarę i używając zestawu w roli wzmacniacza gitarowego, można też wprowadzić element rock and rolla. Do wyboru są trzy tryby pracy: Clean zapewniający czysty dźwięk, Overdrive powodujący zniekształcenie dźwięku i Bass do gitary basowej.

Wygodna obsługa

Dzięki aplikacji Fiestable[3][4] można sterować muzyką i światłami bez schodzenia z parkietu — dotykając ekranu smartfona lub wypowiadając odpowiednie polecenia.

Imprezowa playlista w aplikacji Fiestable

Nowe zestawy mają funkcję imprezowej playlisty[5]. Pozwala ona gościom dodawać do listy odtwarzania utwory z własnych smartfonów[6] — wystarczy podłączyć smartfon do sieci Wi-Fi® i użyć aplikacji Fiestable.

Ranking karaoke w aplikacji Fiestable

Ranking karaoke to nowa funkcja aplikacji Fiestable pozwalająca rywalizować z przyjaciółmi o najlepszy wynik i odkrywać wśród gości wschodzące gwiazdy wokalu. Osoby, które awansują do pierwszej dziesiątki, mogą wpisać swoje imię i tytuł utworu na tablicę wyników.

Tryb TAIKO w zestawach V83D i V73D

Najnowszy tryb gry Taiko w zestawach V83D i V73D pozwala wzbogacić każdy utwór własnym podkładem rytmicznym poprzez uderzanie w górny panel w takt muzyki. Dzięki niemu można sprawdzić własne wyczucie rytmu, zmierzyć się z przyjaciółmi — i jeszcze lepiej się bawić.

Niezawodność i ochrona podczas kolejnych imprez

Zestawy V83D V73D wyróżniają się trwałą konstrukcją z takimi elementami, jak chroniąca urządzenie ze wszystkich stron obudowa z twardego plastiku czy ochraniacze na czterech narożnikach. Są także bardzo łatwe w transportowaniu: mają wygodny uchwyt pozwalający przechylić urządzenie i toczyć je na wbudowanych rolkach.

Niewyczerpane możliwości rozrywki

Zestawy V83D i V73D można również podłączyć do telewizora, by oglądać filmy, telewizję i wydarzenia sportowe w zupełnie nowy sposób. Wyjście HDMI™ (ARC) pozwala z łatwością połączyć zestaw z telewizorem i uzyskać potężny dźwięk do programów telewizyjnych i filmów DVD na tradycyjnym ekranie.

Radioodbiornik DAB+ i tuner FM umożliwiają natomiast słuchanie ulubionych stacji radiowych.

MHC-V43D i V13

Na początku przyszłego roku firma Sony wprowadzi na rynek europejski także zestawy MHC-V43D i MHC-V13. Oba te modele są wyposażone w przednie głośniki wysokotonowe i system JET BASS BOOSTER rozprzestrzeniający dźwięk po całym pomieszczeniu. Zestaw V43D, tak jak V83D i V73D, jest wyposażony w głośnik tonów średnich. Nowe modele wyróżniają się większą sztywnością obudowy, mocniejszym basem i czystszym brzmieniem. A ponieważ mają ponadto różnokolorowe światła imprezowe, tryb obsługi gestami[7] oraz szereg funkcji do zabawy i interakcji, impreza nigdy się nie skończy.

Srzedaż zestawu MHC-V83D oraz MHC-V73D rozpocznie się w październiku 2020 r. Zestawy MHC-V13 i MHC-V43D trafią do sprzedaży wiosną 2021 r.

Dane techniczne produktów znajdują się pod adresem:

MHC-V83D: https://www.sony.pl/electronics/zestawy-muzyczne/mhc-v83d

MHC-V73D: https://www.sony.pl/electronics/zestawy-muzyczne/mhc-v73d 

[1] Nachylone głośniki średniotonowe (tylko w modelu MHC-V83D) zapewniają jeszcze mocniejszy dźwięk

[2] Zestawy MHC-V83D i MHC-V73D mają dwa wbudowane uchwyty na mikrofon.

[3] Aplikację Fiestable w wersji na urządzenia z systemem Android można pobrać z serwisu Google Play. Aplikację Fiestable w wersji na urządzenia z systemem iOS można pobrać z serwisu App Store.

[4] Do użycia aplikacji Fiestable niezbędna jest także aplikacja Sony | Music Centre.

[5] Wymagana jest sieć Wi-Fi.

[6] Odtwarzać można tylko utwory z lokalnej pamięci smartfona. Nie są obsługiwane nagrania Hi-Res Audio, pliki o rozmiarze przekraczającym 30 MB i muzyka z aplikacji zewnętrznych dostawców.

[7] Tylko w MHC-V43D

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj