MoFI StudioDeck

MoFI StudioDeck
Gramofon o studyjnym rodowodzie i cenie, która nie wymaga tarczy ochronnej (5690 zł)

Używanie słowa „studio” w nazwie jednego z gramofonów MoFi jest jak najbardziej naturalne, ponieważ łączy ono w sobie oprogramowanie i osprzęt firmy MoFi. I choć jest to oferta dla początkujących, StudioDeck wytwarza dźwięk o wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferuje pomysłowość i technologię zarezerwowane zwykle dla znacznie droższych produktów.

Właściwości:

  • Gramofon paskowy – 33 1/3 RPM, 45.0 RPM
  • Zaprojektowany i wykonany w USA
  • 10-inch Mofi „Studio Tonearm”
  • Talerz: grubość 19mm / waga 1.75kg – polimer Delrin®
  • Odizolowany silnik synchroniczny prądu zmiennego 300 RPM 
  • Stopy anty-wibracyjne – HRS

STUDIO TONEARM

10-calowe proste aluminiowe ramię, zaprojektowane i wyprodukowane na zamówienie w USA, wyposażone w przegubowe łożysko, zapewnia idealną równowagę między sztywnością i niskim błędem śledzenia, więc wszystko, co słyszysz, jest w rowkach. Dzięki dostępnym regulacjom: siły  śledzenia, VTA, azymutu i „anty-skate” możesz dostosować brzmienie do swoich preferencji i dać radość sercu.

 

ODIZOLOWANY SILNIK SYNCHRONICZNY AC

Nasz silnik prądu zmiennego z kołem pasowym zapewnia doskonałą stabilność prędkości obrotowej, dokładność skoku i rytmikę. Koło napędowe z Delrin®’u ma do wyboru dwie średnice, zapewniające prędkość 33 1/3 i 45 obr./min. Za pomocą zaawansowanych materiałów tłumiących, które izolują silnik od reszty gramofonu, udało się utrzymać wibracje silnika z dala od talerza i igły.

TŁUMIENIE WYMUSZONE WARSTWOWOŚCIĄ

Aby dodać ciężaru plincie i wyeliminować podbarwienia tonalne, zachowując prawdziwy dźwięk znaleziony na płycie, podstawa gramofonu StudioDeck pokryta jest solidną aluminiową płytką starannie połączoną z korpusem wykonanym z płyty MDF.

SKRUPULATNY PROJEKT

Zaawansowana technologia, przyjazne użytkownikowi funkcje i stabilne elementy konstrukcyjne, zapewniają fenomenalne odtwarzanie – ostatecznie wprowadzając dźwięk słynnego studia Mobile Fidelity do Twojego domu.

STOPY ANTYWIBRACYJNE HRS

Każda wibracja igły, która nie jest wytwarzana przez rowki na płycie, jest zniekształceniem, które maskuje muzyczne szczegóły. Dołączone nóżki antywibracyjne MoFi, opracowane we współpracy z zespołem inżynierów Harmonic Resolution Systems, światowego lidera w dziedzinie izolacji wibracyjnej urządzeń audio, izolują gramofon od negatywnych wibracji.

TALERZ 3/4 CALA DELRIN®

Delrin® to polimer nowej generacji opracowany przez Dupont. W świecie audio wysoce krystaliczna struktura Delrin® prezentuje wspaniałe dopasowanie impedancji do płyt winylowych, skutecznie uziemiając niepożądany hałas i trzymając go z dala od igły.

ŁOŻYSKO ODWRÓCONE ZE STALI HARTOWANEJ

Nasz system łożysk odwróconych ze stali hartowanej zapewnia płynne, ciche i stabilne obroty talerza. Kombinacja: stali, brązu i szafiru wykonana z niezwykle małą tolerancją – występującą w znacznie droższych gramofonach – zapewni wysoką jakość funkcjonowania przez wiele lat.

Specyfikacja:

 Silnik:
300 RPM (prąd zmienny synchroniczny)

Prędkości obrotowe talerza:
33 1/3 RPM, 45.0 RPM

Talerz:
waga: ok. 1.75kg polimer Delrin® (grubość 19mm)

Wow & Flutter (kołysanie dźwięku):
0.017% – 0.025%

Odstęp sygnału od zakłóceń:
72dB

Sasilanie:
120V 60Hz, 220-230V 50Hz, 100V 50Hz

Pobór mocy
< 5W

Wymiary (S x W x G w mm)
500 x 152 x 362

Waga
8.7 kg

Specyfikacja ramienia:

 Rodzaj:

10” proste aluminiowe, łożysko przegubowe

Overhang (przewieszenie)
0.71″ (18mm)

Offset Angle
22.8˚ (+/- 2˚ regulowany)

Cartridge Weight Range (waga wkładki)
5g – 10g

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj