MONITOR AUDIO MASS

MONITOR AUDIO MASS
System dźwięku dookólnego MASS

Nowy system MASS Surround Sound został zaprojektowany by dostarczać wysokiej klasy dźwięk o dużej skali z kompaktowych, eleganckich głośników, które będą ozdobą każdego wnętrza. Wypełniony doskonałymi rozwiązaniami czerpiącymi z ogromnej wiedzy i doświadczenia inżynierów Monitor Audio, wykończony wyrafinowanymi materiałami, MASS to dyskretny, stylowy system zdolny do wykreowania prawdziwie wciągającego brzmienia.

Na system MASS składa się pięć doskonałych głośników satelitarnych oraz nie ustępujący im klasą subwoofer, które razem tworzą zupełnie nowy poziom jakości brzmienia i estetycznej elegancji  systemu dźwięku przestrzennego. Dostępne w wykończeniu Midnight (niebiesko/czarny) lub Mist (biało/ szary) głośniki pokryte są produkowaną na zamówienie tkaniną, która nadaje im wygląd kojarzący się z luksusowymi meblami, zachowując jednocześnie akustyczną przejrzystość. Głośniki satelitarne wyposażone są w owinięte tkaniną tylne osłony, które ukrywają przewody i złącza, zapewniając im czysty, estetyczny wygląd. Wyjątkowe i pełne wdzięku podstawki zostały starannie zaprojektowane, aby doskonale pasowały do stylowego materiałowego wykończenia głośników, zapewniając jednocześnie możliwość idealnego rozmieszczenia głośników.

Zarówno entuzjaści filmów, miłośnicy gier, jak i fani muzyki docenią możliwości systemu MASS, dzięki którym znajdą się w samym środku akcji w wyjątkowy sposób doświadczając swoich ulubionych filmów, gier lub piosenek. Nowe głośniki satelitarne, wyposażone w nowe przetworniki i zwrotnice, oferują wiodący w swojej klasie dźwięk wsparty niskim, kontrolowanym basem z subwoofera.

Szybki i łatwy w konfiguracji system MASS dostarczy prawdziwie urzekający dźwięk przestrzenny w dowolnym pomieszczeniu – co oznacza, że każde pomieszczenie może stać się nowoczesną salą koncertową lub kinem. Czystość prezentacji, pełna skala emocji, ekscytująca prezentacja Twoich ulubionych filmów, gier i muzyki oraz nowy standard akustyczny – oto nowy system MASS firmy Monitor Audio.

Satelita MASS

W skrócie:

 • 2-drożny, obudowa zamknięta, zaprojektowany by uzyskać szeroką dyspersję dźwięku i doskonałe zgranie z subwooferem MASS
 • Sztywna, wyposażona w wewnętrzne wzmocnienia obudowa ze ściankami wzmocnionymi włóknami
 • Wykonywane na zamówienie materiałowe wykończenie stosowane wyłącznie przez Monitor Audio
 • Kompaktowe wymiary, kierunkowa reprodukcja dźwięku umożliwia uzyskanie wysokiej precyzji i szybkości prezentacji
 • 3,5-calowy (89 mm) przetwornik nisko- średniotonowy z membraną w technologii Metal Matrix Polymer (MMP II). Zaawansowana symulacja wykonana z pomocą FEA umożliwiła zoptymalizowanie pracy cewki i napędu głośnika
 • 3/4” (19 mm) miękka kopułka z zabezpieczeniem termicznym
 • Zintegrowany punkt mocowania do podstawki bądź uchwytu ściennego (kompatybilny z uchwytem MASM)
 • Tylna pokrywa pozwalająca ukryć gniazda głośnikowe

Wykończenia: materiał Midnight (niebiesko-czarny) / materiał Mist (biało-szary)

Subwoofer MASS

W skrócie:

 • Kompaktowy z zamkniętą, wzmocnioną od wewnątrz obudową wykonaną z MDFu o grubości 15mm oraz sztywną przednią ścianką z 18mm MDFu
 • W maskownicach wykorzystano wykonywaną na zamówienie tkaninę
 • 8” (203 mm) przetwornik o dużym skoku membrany typu MMP II
 • Wzmacniacz w klasie D o mocy 120 W zapewnia energetyczną prezentację
 • Cyfrowe przetwarzanie dźwięku by uzyskać doskonałą charakterystykę filtrów
 • Zaawansowane ograniczniki gwarantują kontrolowane, autentyczne brzmienie
 • 3 fabryczne presety (‘Music’, ‘Movie’, ‘Impact’)

Wykończenia: materiał Midnight (niebiesko-czarny) / materiał Mist (biało-szary)

Podstawki MASS (opcjonalne)

Nowa podstawka MASS została zaprojektowana, aby wzmocnić nowoczesny wygląd gamy głośników MASS i umożliwić ustawienie satelitów MASS na idealnej wysokości. Podstawka posiada precyzyjnie wyciętą stalową podstawę i pionowy słupek, a także zintegrowany uchwyt umożliwiający łatwe zainstalowanie głośnika oraz system zarządzania kablami, który ułatwia schowanie kabla głośnikowego.

Wykończenia: czarne / białe

Uchwyt do montażu głośnika MASM (opcjonalny)

Satelity MASS są kompatybilne z uchwytami do montażu na ścianie MASM, więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie monitoraudio.com.

Wykończenia: czarne / białe / srebrne

Wykończenia

Midnight – materiał

Mist – materiał

Kolory w rzeczywistości mogą się nieco różnić.

Cena detaliczna 3590 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj