MONSTER SUPERSTAR BACKFLOAT

MONSTER SUPERSTAR BACKFLOAT
Wodoodporny i niezatapialny głośnik Monstera, z którym można pływać na basenie albo śpiewać pod prysznicem. Szczegóły w informacji prasowej firmy Horn, która dystrybuuje nowy sprzęt produkowany przez przedsiębiorstwo pana Noela Lee

MONSTER WPROWADZA SŁUCHANIE MUZYKI NA NOWY POZIOM WRAZ Z PRZEDSTAWIENIEM GŁOŚNIKA SUPERSTAR™ BACKFLOAT™, KTÓRY MOŻE PŁYWAĆ.

Nowy wodoodporny głośnik z głośnym pluskiem wchodzi na rynek bezprzewodowego i przenośnego sprzętu audio!

Monster™, światowy lider personalnego sprzętu audio wysokiej jakości, ogłasza wyjście w dziewiczy rejs swojego przełomowego, pływającego głośnika SuperStar™ BackFloat™. Bazując na popularności głośnika Monster SuperStar, firma wprowadza innowacyjne rozwiązanie audio pozwalające nie zważać na zamoczenie w basenie, a nawet umożliwiające jego pływanie po powierzchni wody. Niezależnie gdzie będziesz używać nowego SuperStar BackFloat – na plaży, w basenie, pod prysznicem, w podróży czy w domu – głośnik dostarczy niesamowitych możliwości dźwiękowych dzięki znanej technologii Pure Monster Sound™. Nowy głośnik SuperStar BackFloat będzie dostępny w marcu w kolorach Neon Blue i Neon Green.

Monster SuperStar BackFloat zapewnia najlepszy dźwięk w klasie głośników stereo Bluetooth, łączy się z dowolnym źródłem muzyki przy użyciu wejścia Aux 3,5 mm i został zoptymalizowany do współpracy ze smartfonami, tabletami, notebookami i komputerami PC. SuperStar™ BackFloat™ posiada wbudowane mikrofony, może więc służyć również jako zestaw głośnomówiący do telefonu lub do obsługi telekonferencji przy użycia smartfona. Jego wytrzymała i odporna na uderzenia obudowa idealnie pasuje do aktywnego stylu życia swojego użytkownika, powodując, że nie ma miejsca, gdzie nie można byłoby go używać do słuchania muzyki.

Wireless Pure Monster Sound™: jakość bezprzewodowego audio dla aktywnych użytkowników

Dzięki technologii Pure Monster Sound™, SuperStar BackFloat dostarcza mocnego, bogatego i wciągającego brzmienia muzyki pozwalającego doświadczać jej jakby grano ją na żywo. Wyjątkowo kompaktowe rozmiary głośników SuperStar oferują czystość brzmienia, dynamikę, artykulację, basy i poziom ciśnienia akustycznego, jakiego można się spodziewać od pełnowymiarowego głośnika. Wysokie tony szybują, brzmią słodko lub ostro w zależności od tego czego wymaga utwór, a średnie tony powodują, że wokale brzmią prawdziwie, z czystością, szczegółowością, artykulacją i naturalnością – jak w głośnikach klasy high-end.

Zdaniem Noela Lee: “Przy niesamowitej popularności smartfonów i innych rozwiązań do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych, nie jest zaskakujące, że rok po roku wzrasta sprzedaż przenośnych głośników, nawet o 200% w ilości sprzedanych urządzeń. Nasza linia głośników SuperStar przewodzi tej fali, pozwalając użytkownikom na uwolnienie ich muzyki i cieszenie się wspaniałością muzyki dosłownie wszędzie i zawsze. Dzięki SuperStar BackFloat rozszerzamy te możliwości o słuchanie muzyki pod prysznicem, podczas pływania czy spędzania czasu na basenie lub plaży.”

Głośniki Superstar są dostępne u najlepszych dealerów (w kolorach (Grey / Blue / Green / Pink), w cenie 599 zł.

Głośniki Superstar BackFloat będą dostępne w marcu (w kolorach Blue / Green) w cenie 699 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj