MARANTZ MODEL 40n

MARANTZ MODEL 40n
Marantz przedstawia nową koncepcję klasycznego wzmacniacza zintegrowanego

Nowy wzmacniacz wyznacza standardy wyjątkowej jakości dźwięku, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do ogromnej biblioteki cyfrowej muzyki, podcastów i nie tylko. Dzięki wyjątkowemu designowi MODEL 40n przypadnie do gustu zwłaszcza tym entuzjastom, którzy cenią doskonałość w kunszcie i wydajności we wszystkich aspektach swojego życia. MODEL 40n został zbudowany z najlepszych materiałów, dodając elegancji i wyrafinowania każdemu pomieszczeniu.

„Głęboko wierzę, że nie musisz być audiofilem, aby cieszyć się bogatym, ciepłym dźwiękiem” – powiedział Joel Sietsema, prezes Marantz. „Dzięki MODEL 40n uzyskaliśmy jeszcze większą równowagę między tym, z czego jesteśmy znani – naszym wyjątkowym dźwiękiem – z subtelną prostotą, wspaniałym designem, nowoczesnymi technologiami i mocą. Ten produkt jest naprawdę idealny dla tych, którzy oczekują doskonałej wydajności, jednocześnie doceniając wyrafinowanie zawarte w prostocie i łatwości użytkowania.”

Zaawansowana łączność — HDMI, Phono i więcej

MODEL 40n oferuje pełny zestaw wejść analogowych i cyfrowych, aby obsłużyć dowolne źródło, w tym sekcję Marantz Musical Phono EQ — przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM do odtwarzania płyt winylowych. Nietypowo dla produktów z tej kategorii, MODEL 40n wyposażony został w wejście HDMI ARC (Audio Return Channel), umożliwiające odtwarzanie dźwięku z telewizora. Telewizory oferujące dostęp do filmów i serwisów streamingowych brzmią niesamowicie w połączeniu z MODEL 40n. Dedykowane wyjście subwoofera z regulacją zwrotnicy umożliwia użytkownikom optymalizację basu w zależności od charakterystyki pomieszczenia odsłuchowego. Entuzjaści mogą cieszyć się tymi wszystkimi możliwościami dzięki wyjątkowemu wzmacniaczowi analogowemu Marantz, który zapewnia przestrzenny, dynamiczny dźwięk o niezrównanym poziomie szczegółowości i klarowności.

Streaming razem lub osobno — dźwięk w całym domu

MODEL 40n został zaprojektowany do pracy jako główny hub dla jednego lub kilku pomieszczeń. Dzięki technologii HEOS® Built-in, cała rodzina może cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu, korzystając z bezprzewodowego dźwięku w całym domu. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pomieszczeniu, aby stworzyć świąteczny nastrój lub wybierz różne utwory dla każdego indywidualnego pokoju, wykorzystując głośniki obsługujące platformę HEOS. Odtwarzanie dźwięku w całym domu działa nie tylko w przypadku muzycznych serwisów streamingowych, ale także z dowolnego komponentu podłączonego do MODEL 40n, w tym gramofonu.

Wyposażony w zaawansowaną technologię Wi-Fi, MODEL 40n oferuje bezprzewodowe przesyłanie dźwięku przez Wi-Fi i Bluetooth, które zapewniają stabilne połączenie nawet w środowiskach miejskich o dużym zagęszczeniu sieci. Aby umożliwić intuicyjną obsługę, MODEL 40n został wyposażony w pilota oraz współpracuje z asystentami głosowymi Siri, Alexa i Google. Dostępność usług może się różnić w zależności od kraju.

Nowa jakość wzmocnienia

Precyzyjna inżynieria i strojenie dźwięku

W przypadku MODEL 40n, Marantz Sound Masters wykorzystali najlepsze komponenty, aby zmaksymalizować wydajność. W MODEL 40n zaimplementowano autorskie moduły wzmacniaczy hiperdynamicznych (HDAM), które zapewniają najbardziej muzykalny dźwięk — od precyzyjnych pasaży basowych po gładkie, zrównoważone średnie i wysokie częstotliwości z dowolnego podłączonego głośnika. Wykorzystując starannie wyselekcjonowane podzespoły i możliwie najkrótsze ścieżki sygnału, MODEL 40n został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezkompromisową przyjemność płynącą z odsłuchu.

Cena i dostępność

Marantz MODEL 40n będzie dostępny w dwóch wykończeniach: Marantz Black i Silver Gold w cenie detalicznej 11 999 zł u autoryzowanych dealerów Marantz od marca 2022 roku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj