MORO I WESOŁO

MORO I WESOŁO
Zapisałeś się do wojsk obrony terytorialnej? Szykujesz się do partyzantki? Chcesz podarować bratu gustowny prezent z okazji przysięgi? JBL przygotował kilka odpowiednich drobiazgów.

Siedzisz w lesie przy ognisku i nagle zachciewa ci się wiązanki przebojów partyzanckich. Albo – maszerujesz z kamratami i nachodzi was ochota na śpiew, ale nikogo przy głosie. Może też być i tak, że dostaniesz order i będziesz miał życzenie orkiestrowy tusz. Kłopotliwa sprawa! Na szczęście JBL świetnie wyczuwa coraz silniejszą nie tylko w Polsce żołnierską potrzebę muzyki i wypuszcza serię bezprzewodowych głośników w barwach moro, które można zabrać ze sobą nie psując regulaminowego szyku do czołgu, na kanonierkę, do bombowca strategicznego, na poligon, do koszar, na odprawę dowództwa czy bal oficerski. Można też przypinać je do munduru. Będzie się pięknie komponowało i grało tuż pod nosem. Byle jak, ale zawsze. Ważne, żeby nie wybuchało.

W specjalnej edycji moro pojawia się od razu kilka modeli: JBL Clip 2, JBL Flip 3, JBL Charge 3 oraz JBL Xtreme. Głośniki w wersji moro prezentowane były już między innymi na stoisku koncernu Harman w ramach wystawy IFA 2016 w Berlinie oraz podczas tegorocznego Audio Video Show 2016 w Warszawie. Wzbudzały wśród zwiedzających spore zainteresowanie. Wiadomo, Rosjanie za progiem, a Ameryka też zrobiła się jakaś dziwna.

JBL Clip 3 to całkowicie wodoodporny głośnik przenośny (IPX 7). Zapewnia do 8 godzin odtwarzania dźwięku, a dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego można za jego pośrednictwem prowadzić też rozmowy telefoniczne bez echa i słyszalnych zakłóceń. Głośnik JBL Clip 2 jest pokryty trwałym materiałem wodoodpornym i zawdzięcza swoją nazwę ulepszonemu klipsowi, który można przyczepić do ubrania lub plecaka. By wzmocnić wrażenia odsłuchu bezprzewodowo połączyć można ze sobą dwa głośniki Clip 2. Natomiast wbudowany przewód audio 3,5 mm pozwala łączyć się z urządzeniami, które nie są wyposażone w technologię Bluetooth. Jego cena to 259 zł.

JBL Flip 3 to głośnik przenośny, wyposażony w technologię Bluetooth. Zapewnia mocny dźwięk stereo. Jest zasilany akumulatorem, który umożliwia do 10 godzin nieustannego odtwarzania wysokiej jakości muzyki w trybie stereo. Jego wytrzymała konstrukcja odporna jest na zachlapania (IPX5). Doskonale prezentuje się i sprawdza w każdych warunkach, przy każdej pogodzie. Dzięki technologii JBL Connect można stworzyć własny system, łącząc ze sobą dwa głośniki wyposażone w tę technologię. Głośnik posiada również wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Jego cena to 549 zł.

JBL Charge 3 to – wbrew pozorom – już czwarta generacja głośnika bezprzewodowego z funkcją powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny (IPX 7)! Wydajny akumulator gwarantuje do 20 godzin odtwarzania i pozwala ładować smartfony oraz tablety za pośrednictwem wyjścia USB. Wykorzystując technologię JBL Connect można łączyć ze sobą dwa głośniki JBL wyposażone w taką funkcjonalność i zwiększać wrażenia odsłuchu. Jego cena to 769 zł.

JBL Xtreme to zaawansowany przenośny głośnik Bluetooth wykorzystujący cztery aktywne przetworniki i dwie widoczne membrany pasywne JBL. Generuje potężny dźwięk stereo. Wbudowany akumulator zapewnia do 15 godzin odsłuchu! Głośnik posiada dwa wyjścia USB do ładowania innych urządzeń i jest odporny na zachlapania (IPX5). Model JBL Xtreme wykorzystuje również wbudowany głośnik z funkcją tłumienia zakłóceń i echa, dzięki czemu idealnie się sprawdza podczas połączeń konferencyjnych, a także technologię bezprzewodowego łączenia dwóch głośników – JBL Connect, która pozwala zwiększyć wrażenia z odsłuchu. Jego cena wynosi 1299 zł.

Baczność! Spocznij! Rozejść się!

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj