MUSIC FOR LIFE

MUSIC FOR LIFE
Ratuj słuch z muzycznym tramwajem!

Music For Life oraz Audiomagic.pl zapraszają na przejażdżkę charytatywnym tramwajem. Wydarzenie ma na celu zebranie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z wadami słuchu.

Przejazd w rytmie największych przebojów, profesjonalny DJ oraz goście specjalni: Ada Szulc i DJ Adamus, atrakcyjne konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na pasażerów tramwaju Music For Life. Nie potrzeba nawet biletu, wystarczy jeden SMS o wartości 2 zł netto (2,46 zł brutto). Tramwaj kursować będzie w godzinach 14-20 na trasie od Pl. Narutowicza do pętli przy Teatrze Powszechnym. Na wszystkich przystankach przejazdu zawisną specjalne ogłoszenia zapraszające do udziału w akcji.

Kampania MUSIC FOR LIFE to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które na tak dużą skalę wykorzystuje potencjał muzyki do celów dobroczynnych oraz wspomaga promocję młodych talentów muzycznych. Oficjalny partner muzycznego tramwaju oraz sponsor nagród – Audiomagic.pl jest oficjalnym polskim dystrybutorem marek Brainwavz, FiiO, NuForce, Rock It Sounds, Schiit Audio oraz Westone


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj