MUSIC MANIAC

MUSIC MANIAC
Denon AH-D340 Dostępne są już dwa nowe modele słuchawek Denona - AH-D340 i AH-D321. Więcej na ich temat - w informacji prasowej polskiego dystrybutora

19 grudnia 2012 roku – Denon ogłosił dostępność dwóch nowych modeli słuchawek nausznych przeznaczonych dla dwóch różniących się stylem życia grup użytkowników. Obydwa modele są dostępne w sklepach w Europie.
Słuchawki serii Music Maniac zostały zaprojektowane dla tradycyjnego audiofila i dostarczają prawdziwie studyjnej jakości wrażeń odsłuchowych. Brzmienie dostrojone neutralnie (Flat EQ), zaopatrzone w opatentowane przez Denona technologie oferuje standard referencyjny w reprodukcji muzyki. Nauszne słuchawki AH-D340 są wyjątkowe nie tylko w tym. Posiadają wiele funkcji, które można znaleźć w droższych modelach marki, takie jak chociażby konstrukcję dwuosiowo mocowanych obudów nauszników z 360-stopniowym przegubem dla dokładnego i indywidualnego dopasowania, czy opatentowane przez Denona wyściółki z pianki pamięciowej o pentagonalnym kształcie. Obudowy nauszników AH-D340 zbudowano z formowanych kształtek wzmocnionych włóknem szklanym, 40mm przetworników z magnesami neodymowymi dla wysokiej jakości brzmienia i długiego, niezwijającego się kabla z zamontowanym pilotem (do kontroli urządzeń Apple iPod, iPhone i iPad) oraz mikrofonu do rozmów telefonicznych. W zestawie znajduje się również pokrowiec z karabińczykiem.

Seria słuchawek Urban Raver jest idealną dla młodszych entuzjastów muzyki, którzy słuchają nowoczesnych gatunów muzycznych przepełnionych dużą ilością mocnych basów. Są one idealne do słuchania muzyki techno, trance, Drum & Bass i innych podobnych. Model nausznych słuchawek AH-D321 oferuje nowoczene wzornictwo o wysokim stopniu zaawansowania technicznego z charakterystycznym pokrętłem sterującym. Mocne basy są efektem zastosowania 40-milimetrowych przetworników z magnesami neodymowymi. Dodatkowo w konstrukcji zastosowano również dwuosiowo mocowane obudowy nauszników z 360-stopniowym przegubem i regulowany indywidualnie pałąk nagłowny. Model AH-D321 jest dostarczany z poręcznym pokrowcem zaopatrzonym w karabińczyk, kabel audio i pokrytym złotem wtykiem jack 1/4″.

Słuchawki Denon – zaprojektowane dla czterech różniących się od siebie stylem życia grup użytkowników

Nowa seria słuchawek Denona, zorientowana na zróżnicowane style życia, oferuje modele w czterech kategoriach, dla czterech określonych typów użytkowników. Słuchawki Music Maniac są słuchawkami zaprojektowanymi dla tradycyjnego audiofila oczekującego najwyższej jakości dźwięku. Kolejna kategoria – Urban Raver, oferuje modele przeznaczone dla młodszych miłośników muzyki, słuchających jej nowoczesnych stylów o mocno zaakcentowanych niskich częstotliwościach. Słuchawki Globe Cruiser są natomiast stworzone na potrzeby osób często podróżujących, a słuchawki z grupy Exercise Freak dla entuzjastów aktywności fizycznej i sportu. Każda z kategorii słuchawek posiada dedykowaną aplikację do wykorzystania wraz z urządzeniami przenośnymi, takimi jak smartfony.

Denon Audio App dla użytkowników słuchawek Music Maniac

Podczas, gdy wielu audiofilów unika słuchania muzyki ze swoich smartfonów, Denon twierdzi, że opór ten może stać się wkrótce daremny. Z tego też powodu została stworzona aplikacja Denon Audio dla smartfonów. Aplikacja ta pozwala na dostosowanie ustawień do własnych preferencji poprzez tworzenie, zapisywanie i dzielenie się własnymi ustawieniami krzywych EQ, udostępnia analizator spektrum w czasie rzeczywistym. Pozwala nawet na tworzenie własnych playlist i cieszenie się dostępem do ponad 70 000 internetowych stacji radiowych z całego świata poprzez serwis Tunein Internet Radio. Można także automatycznie aktualizować status Facebooka/Twittera. W połączeniu ze słuchawkami Music Maniac, aplikacja Denon Audio oferuje prawdziwie wzbogacone wrażenia ze słuchania muzyki ze smartfona.

Denon Club App dla użytkowników słuchawek Urban Raver

Aplikacja Denon Club App została stworzona specjalnie do współpracy ze słuchawkami Urban Raver. Analogicznie jak w przypadku aplikacji Denon Audio, pozwala na własne ustawienia – tworzenie, zapisywanie i dzielenie sie własnymi ustawieniami krzywych EQ i udostępnia analizator spektrum w czasie rzeczywistym. Co więcej, użytkownicy mogą za dotknięciem jednego przycisku rozstrzygać pomiędzy sobą spory o to, o czym śpiewa ich ulubiony artysta, a wszystko dzięki dostępowi do tekstów utworów. Słuchawki Denon Urban Raver i aplikacja Denon Club App stanowią perfekcyjne połączenie.

Denon AH-D321 Denon AH-D340

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj