MUSICAL FIDELITY ENCORE 225

MUSICAL FIDELITY ENCORE 225
Wieloformatowy wzmacniacz stereo klasy hi-end. Cena - 25 595 złotych

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę, wprowadza do sprzedaży nową serię produktów M6s Encore, która zaczyna się od topowego urządzenia Encore 225.

Encore 225 to kompletne rozwiązanie w zakresie elektroniki audio do hi-endowego systemu stereo. Łączy w sobie:
• odtwarzacz strumieniowy Tidal i Spotify wraz z radiem internetowym
• serwer NAS UPnP z odtwarzaczem plików: FLAC, WAV, MP3 i innych
• interfejs z obsługą za pomocą ekranu 800x320px lub aplikacji iOS / Androida
• wzmacniacz stereo z końcówkami mocy znanymi ze wzmacniacza M6si
• odtwarzacz CD z możliwością ripowania do plików za pomocą interfejsu bit-perect
• wysokiej klasy przedwzmacniacz z regulacją głośności
• przetwornik DAC Burr-Brown PCM1795 z kompletem wejść i wyjść cyfrowych
• wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy oparty o podzespoły serii MX

Encore to urządzenie, które odpowiada na potrzeby audiofila XXI wieku. Multiformatowy odtwarzacz i wzmacniacz stereo oraz słuchawkowy wspiera wszystkie nowoczesne cyfrowe formaty dźwięku i oferuje podłączenie praktycznie dowolnego sprzętu. Co najistotniejsze, nie są to tylko papierowe umiejętności – każdy podzespół urządzenia został starannie wybrany i przetestowany we wcześniejszych konstrukcjach producenta.

Końcówki mocy i przedwzmacniacz – ze wzmacniaczy M6s. Odtwarzacz CD – z serii M6s. Przetwornik DAC i wzmacniacz słuchawkowy – z serii MX. Aplikacje i interfejs czerpią z kolei doświadczenia z serii M1, w której to pojawił się jeden z najlepiej sprzedających się odtwarzaczy strumieniowych M1 Click.

Całością zarządza zintegrowany komputer osobisty wyposażony w dwurdzeniowy 64-bitowy procesor Intel oraz 2 GB pamięci RAM. System operacyjny oparty o Linuxa pozwala na ciągłe aktualizowanie i wzbogacanie funkcjonalności systemu operacyjnego.

Kolejną wyjątkową cechą Encore jest bogactwo interfejsów obsługi: od klasycznego pilota przez aplikacje do smartfonów/tabletów Android/iOS aż do kolorowego wyświetlacza w wysokiej rozdzielczości na przednim panelu obudowy.

Cena

Musical Fidelity Encore 225 – 25 595 złotych

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj