Musical Fidelity LS5/9

Musical Fidelity LS5/9
Musical Fidelity wprowadził do swojej oferty dwudrożną kolumnę typu bass reflex, która została zaprojektowana specjalnie, by odtwarzać muzykę z wysokimi poziomami. Dzięki temu LS5/9 nadaje się do reprodukcji muzyki od klasycznej po popową. Cena wynosi 23 tys. zł

Musical Fidelity wprowadził do swojej oferty dwudrożną kolumnę typu bass reflex, która została zaprojektowana specjalnie, by odtwarzać muzykę z wysokimi poziomami. Dzięki temu LS5/9 nadaje się do reprodukcji muzyki od klasycznej po popową.

Ponieważ kolumna głośnikowa została pierwotnie zaprojektowana do zastosowań studyjnych jako monitor średniego i dalekiego pola, celem jaki przyświecał jej konstruktorom było uzyskanie niskiego poziomu podbarwień i zniekształceń, tak by nie wpływać na samą muzykę. Dźwięk wydobywający się monitorów jest zawsze pod kontrolą i nigdy nie wydaje się być nadmiernie obciążony. W szczególności, centrum stereo jest dobrze zdefiniowane, a wokale pozostają naturalne. Również informacje stereofoniczne generowane przez instrumenty są wyraźne, a scena dźwiękowa w żadnym momencie nie sprawia wrażenia syntetycznej.

Głośnik daje również możliwość regulacji poziomu wysokich częstotliwości za pomocą rezystorów , tak by można było przystosować jego brzmienia do preferencji słuchacza.

Dane techniczne

Dwudrożny głośnik typu bass reflex
Impedancja nominalna: 8 Ohm
Czułość: 89dB/W/M
Wyprodukowane zgodnie z projektem BBC R&D 1983/10
Niskośredniotonowy: 210 mm
Wysokotonowy: 34 mm z korektorem fazy.

Cena: 22 999 zł

Kategorie: AUDIO-VIDEO, NOWOŚCI

Skomentuj