MUSICAL FIDELITY LX-LPS

MUSICAL FIDELITY LX-LPS
Nowy przedwzmacniacz gramofonowy w nowej serii

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity na Polskę, wprowadza do sprzedaży nową serię LX pozycjonowaną między niezwykle popularną serią V90, której modele sprzedały się dotychczas w ilości kilkuset tysięcy sztuk na całym świecie, a nową serią „małego hi-endu” o nazwie MX.

LX-LPS to jedyny w swoim rodzaju przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC, który umożliwia podłączenie dwóch gramofonów. O najwyższą jakość połączenia dbają dwa oddzielnie wejścia RCA, każde z dedykowaną regulacją impedancji za pomocą wtyków z wymiennymi opornikami.

LX-LPS Black Back Hi-Res

Dzięki zastosowaniu obwodów z topowego, dwukrotnie droższego modelu MX-VYNL jakość przetwarzania sygnału przez LX-LPS bije rekordy w swojej kategorii cenowej – stosunek sygnał szum oraz zniekształcenia THD są tak niskie, że praca obwodów elektrycznych przedwzmacniacza LPS jest właściwie niesłyszalna dla ludzkiego ucha. Korekcja sygnału RIAA reguluje sygnał aż do 80 000 Hz, dlatego nawet przy najwyższych tonach dźwięk pozbawiony jest dzwonienia lub trzeszczenia.

Efekt to znakomicie czysty, neutralny i precyzyjny dźwięk bez zbędnego koloryzowania i przekłamań. Idealny do dalszego kształtowania brzmienia systemu.

Cena

Musical Fidelity LX-LPS – 2199zł

Kategorie: NOWOŚCI, VINYL

Skomentuj