MUSICAL FIDELITY: NOWY DYSTRYBUTOR

MUSICAL FIDELITY: NOWY DYSTRYBUTOR
Kultowa audiofilska marka trafia do sieci RAFKO Dystrybucja. Anthony Michaelson mówi do widzenia firmie Audio Klan, która przez lata była jego przedstawicielem. Szczegóły w informacji prasowej poniżej

Musical Fidelity dołącza do RAFKO Dystrybucja
Wraz końcem lutego, Musical Fidelity, jeden z najbardziej uznanych i popularnych w Wielkiej Brytanii producentów elektroniki hi-fi trafia do oferty RAFKO Dystrybucja. Musical Fidelity to marka założona w 1982 roku i przez całą swoją historię prowadzona przez klarnecistę i projektanta wzmacniaczy Antony’ego Michaelsona.

Jednocześnie, RAFKO Dystrybucja zapowiada całkowite odświeżenie trzonu dotychczasowej oferty Musical Fidelity. W sprzedaży dostępne są już zupełnie nowe produkty z serii M3, M6 oraz M8 – o szczegółach dystrybutor powiadomi w nadchodzących tygodniach.

Urządzenia Musical Fidelity charakteryzują się bezkonkurencyjnym stosunkiem mocy do ceny przy zachowaniu bardzo wysokich walorów sonicznych, które zyskały uznanie audiofilów z całego świata, w tym z Polski.

Brzmienie Musical Fidelity:

Dźwięk Musical Fidelity charakteryzuje się niezwykłym zróżnicowanie barw z firmową nutką ciepła, a do tego super wysoką rozdzielczością, klarownością i dynamiką dźwięku. Wzmacniacze i odtwarzacze MF potrafią wygenerować niemal holograficzną scenę dźwiękową co zapewnia niezapomniane przeżycia podczas odtwarzania pełno-skalowych koncertów orkiestrowych.

Aktualna oferta Musical Fidelity:

Seria V90

V90 DAC

1295zł

V90-LPS

795zł

V90-HPA

1195zł

V90-AMP

1395zł

V90-BLU

1195zł

Słuchawki:

EB-33

395zł

MF-100

695zł

Nowa seria M3 – już w sprzedaży, szczegóły niebawem

Nowa seria M6 – już w sprzedaży, szczegóły niebawem

Nowa seria M8 – już w sprzedaży, szczegóły niebawem

Nu-Vista 800 – już w sprzedaży, szczegóły niebawem

O marce Musical Fidelity:

Brytyjski producent elektroniki klasy middle i hi-end założony w 1982 roku przez Antony’ego Michaelsona, klarnecisty i konstruktora wzmacniaczy, który do dziś pozostaje prezesem firmy. Musical Fidelity zasłynął jako jeden z pierwszych producentów, który projektował wygląd swoich produktów w stylu industrialnym, gdzie rządzi prostota, neutralność i minimalizm w detalu. Łącząc to z najwyższej klasy wykonaniem, a przede wszystkim niepowtarzalnie ciepłym brzmieniem Musical Fidelity zyskał bardzo wyraźny firmowy charakter.

Jakość marki Musical Fidelity:

Każdy produkt Musical Fidelity przechodzi kilkuetapową kontrolę jakości w londyńskim biurze w dzielnicy Wembley, gdzie znajduje się także biuro projektowe, oraz serwis sprzętu. Kontrola jakości obejmuje zarówno sprawdzenie precyzji wykonania obudów oraz ich montaż, jak i szczegółowe pomiary każdego wyprodukowanego urządzenia pod kątem zgodności z deklarowanymi specyfikacjami. Efekt drobiazgowej kontroli produkcji oraz doboru podzespołów do urządzenia, które fabrycznie potrafią dysponować mocą nawet o 20% większą od deklarowanej na papierze! Idea ciągłego doskonalenia urządzeń sprawia, że Musical Fidelity jako jeden z nielicznych na świecie producentów oferuje fabryczne poprawianie osiągów swoich urządzeń pod kątem indywidualnych potrzeb swoich klientów.

http://www.rafko.com/

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj