MUSICAL FIDELITY NU-VISTA CD

MUSICAL FIDELITY NU-VISTA CD
Jaka jest przyjemność z samochodu za 45 555 złotych? Żadna. A z odtwarzacza w takiej cenie? Nieograniczona!

Do sprzedaży trafia nowy element systemu Nu-Vista – odtwarzacz CD z 32-bitowym przetwarzaniem sygnału oraz lampową sekcją przedwzmacniacza opartą na lampach nuwistorowych.

Nu-Vista CD to wymarzony partner dla wzmacniacza Musical Fidelity Nu-Vista 800. Został on zaprojektowany pod kątem idealnej współpracy z tym urządzenie oraz pełnego dopasowania parametrów brzmieniowych. Odtwarzacz charakteryzuje się bezkonkurencyjnymi osiągami technicznymi: bardzo niskimi zniekształceniami, stosunkiem sygnału do szumu oraz znakomitą liniowością. Jakość budowy i estetyka wykonania imponują precyzją i pieczołowitością.

Podobnie jak Nu-Vista 800, Nu-Vista CD charakteryzuje się wyśmienitym, lekko ocieplonym dźwiękiem. Tworzy wielką scenę dźwiękową, co pozwala wiernie oddać naturę produkcji umieszczanych na płytach. Czyni to jednak z subtelną delikatnością oraz muzykalnym wyczuciem, które zauważy i doceni każdy wyrafinowany słuchacz. Współpraca Nu-Visty 800 i Nu-Visty CD to wielka radość dla koneserów dobrego, stereofonicznego dźwięku. System Nu-Vista odwołuje się do złotych lat systemów stereo.

Anthony Michaelson, założyciel firmy Musical Fidelity, uważa, że Nu-Vista CD w swojej kategorii jest prawdziwym dziełem sztuki.

Cena
Musical Fidelity Nu-Vista CD – 45 555 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj