NAIM NEW CLASSIC: SERIA 300

NAIM NEW CLASSIC: SERIA 300
Kontynuując obchody 50-lecia firmy, Naim Audio prezentuje referencyjne elementy swojej serii Classic – oddzielne komponenty hi-fi.

Wyjątkowa nowa Seria 300 obejmuje streamer NSS 333, przedwzmacniacz NAC 332. końcówka mocy NAP 350 2-monobloki, przedwzmacniacz gramofonowy NVC TT i dedykowany do niego zasilacz NPX TT. Zarówno streamer NSS 333 jak i przedwzmacniacz NAC 332 poprzez dodanie zasilacza NPX 300 będą pracować wydajniej i znacząco poprawi to charakter brzmienia. Zaprojektowane i opracowane przez inżynierów Naima w Salisbury w Wielkiej Brytanii, produkty New Classic są w czołówce innowacji i technologii. Ponadczasowe, są starannie wykonane i zbudowane by długo cieszyć użytkowników. Wyrafinowane, a jednocześnie proste w obsłudze, zapewnią lata przyjemności słuchania.

SERIA 300 W SZCZEGÓŁACH

NSS 333 STREAMER MUZYKI WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI

W sercu każdego dobrego systemu hi-fi leży dobre źródło. NSS 333 dostarcza rozwiązanie do streamingu wysokiej rozdzielczości, które dokładnie to robi, obsługując najwyższej klasy formaty plików z urządzeń UPnP i serwisów streamingowych. Korzystając z wewnętrznego DAC-a NSS 333 umożliwia poprawę pracy innych urządzeń audio w systemie, korzystając z uniwersalnej kontroli w całej gamie Naim; wszystko obsługiwane z intuicyjnej aplikacji Focal i Naim.

– Najnowsza platforma streamingowa – Przesyłaj strumieniowo wszystkie swoje ulubione stacje radiowe i muzykę z serwisów Spotify, Apple Music, Tidal i Qobuz.

– Łatwe odtwarzanie ze wszystkich urządzeń dzięki Apple AirPlay 2, Chromecast built-in i najwyższej jakości Bluetooth.

– Bezproblemowa współpraca z szeregiem innych produktów streamingowych Naim, w tym systemami Uniti i Mu-so. Wybierz ten sam utwór w synchronizacji beat-perfect lub odtwarzaj różną muzykę w różnych pomieszczeniach.

– Znakomita jakość wykonania i piękne wzornictwo, zbudowane by długo służyć.

– W pełni kolorowy, wysokiej rozdzielczości 5,5-calowy wyświetlacz.

– Umieść w dowolnym miejscu – Zbalansowane wyjścia dla zachowania jakości na dużych odległościach i instalacji w szafie rack.

– Doskonała łączność zdalnego sterowania – Zigbee umożliwia dwukierunkowe sterowanie poza linią wzroku.

– 0,5W Standby – bardzo niskie zużycie energii.

– Doskonały partner dla przedwzmacniacza NAC 332 i wzmacniaczy mocy NAP 250 lub NAP 350.

– Zwiększ wydajność jeszcze bardziej poprzez dodanie zasilacza NPX 300.

NAC 332 HIGH-ENDOWY PRZEDWZMACNIACZ ANALOGOWY

Zawierając liczne elementy zaczerpnięte z flagowego przedwzmacniacza Statement S1 firmy Naim, NAC 332 jest analogowym centrum źródłowym bez kompromisów, dostarczającym najlepsze muzyczne osiągi do wzmacniacza i głośników. Jest to jak dotąd najbardziej elastyczny przedwzmacniacz Naima, umożliwiający podłączenie słuchawek i przedwzmacniacza gramofonowego NVC TT dla wyjątkowego odtwarzania płyt winylowych. Zoptymalizowana topologia obwodu zapewnia lepszą wydajność muzyczną ze wszystkich źródeł, kontrolowaną za pomocą wygodnej zdalnej regulacji głośności i wyboru wejść za pomocą aplikacji Focal & Naim App.

– Dedykowany przedwzmacniacz – mniej wewnętrznego szumu dla optymalnej jakości dźwięku.

– Znakomita jakość wykonania i piękny design, solidna budowa.

– Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy klasy premium (1,5W w czystej klasie A).

– Podłącz swój gramofon za pomocą opcjonalnego przedwzmacniacza gramofonowego NVC TT.

– Podłącz inne źródła, takie jak odtwarzacz CD.

– Najbliższa konstrukcja przedwzmacniacza do Statement Naim (NAC S1).

– Doskonałe komponenty – wysokiej jakości podzespoły dla optymalnej wydajności.

– Umieść w dowolnym miejscu – Zbalansowane wyjścia dla zachowania jakości na dużych odległościach i instalacji w szafie rack.

– Doskonała łączność zdalnego sterowania – Zigbee umożliwia dwukierunkowe sterowanie poza linią wzroku.

– Doskonale łączy się ze streamerem NSS 333 i wzmacniaczem mocy NAP 350.

– 0,5W w trybie czuwania – mniejsze zużycie energii.

– Znaczne poprawienie wydajności poprzez dodanie zasilacza NPX 300.

REFERENCYJNE WZMACNIACZE MOCY MONO-BLOCK NAP 350

Ta nowoczesna konstrukcja mono-bloku o mocy 175 W oferuje możliwości dopasowane do szerokiego zakresu opcji głośnikowych, od wzmacniaczy pojedynczych do wielokrotnych, a jej wewnętrzny system chłodzenia pozwala na dyskretne umieszczenie w wybranym otoczeniu. Wysoka wydajność prądowa dla dynamiki – szczytowa wartość 1.7kW dla niskich impedancji – napędza nawet najbardziej wymagające głośniki.

– Najnowocześniejsze rozwiązanie w postaci mono-bloku wzmacniaczy – każdy wzmacniacz oferuje 175W przy szczytowej mocy 1,7kW.

– Znakomita jakość wykonania i piękny design, solidność budowy.

– Wentylator z kontrolą temperatury dla miejsc bez możliwości większego chłodzenia.

– Rozwiązanie dla najbardziej wymagających głośników.

– Najlepsza w historii kompatybilność – prawdziwy zbalansowany XLR oznacza łatwe podłączenie.

– Wszechstronne rozwiązanie – od mono do rozwiązania z wieloma wzmacniaczami (bi-amp, tri-amp itp.).

– Doskonale łączy się ze streamerem NSS 333 i przedwzmacniaczem NAC 332.

– 0,5W Standby – mniejsze zużycie energii.

NVC TT & NPX TT REFERENCYJNY PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY MM/MC I ZASILACZ

Ciesz się swoją cenną kolekcją winyli jak nigdy dotąd dzięki tej nowej kombinacji Naima – ewolucji przedwzmacnicza gramofonowego i zasilacza Naim Solstice Special Edition. NVC TT jest w pełni kompatybilny z wkładkami MM i MC . Z łatwością łączy się z przedwzmacniaczami NSC 222 i NAC 332, oferując to co najlepsze w eleganckim odtwarzaniu płyt winylowych.

NVC TT może być zasilany przez NSC 222 lub NAC 332, lub można dodać do niego zasilacz NPX TT, w celu uzyskania doskonałej wydajności i szerszych możliwości podłączenia.

– Znakomita jakość wykonania i piękny design.

– Ciesz się swoją cenną kolekcją winyli jak nigdy dotąd.

– Wysokiej klasy przedwzmacniacz Phono umożliwia podłączenie dowolnego odtwarzacza płyt gramofonowych (wkładki z ruchomym magnesem i cewką są kompatybilne).

– Proste podłączenie do NSC 222 i NAC 332.

– Możliwość dostosowania do preferowanej wkładki z ruchomą cewką: 16 możliwych do wyboru wartości rezystancji; 16 możliwych do wyboru wartości pojemności.

– Dostępny zasilacz NPX TT.

ZASILACZ NPX 300 – SZYBKI  UPGRADE SYSTEMU

Zapowiedziany wcześniej w tym roku wraz z serią 200, ten dedykowany zasilacz zapewnia natychmiastowy upgrade wydajności pracy oraz poprawę brzmienia dla wielu modeli Naim Classic, w tym przedwzmacniacza strumieniowego NSC 222, streamera NSS 333 i przedwzmacniacza NAC 332.

CENY

NSS 333 – 42 999 zł

NAC 332 – 42 999 zł

NAP 350 -33 999 zł/szt.

NVC-TT – 13 999 zł

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj