NAJPOPULARNIEJSZE AUDIOFILSKIE MARKI ŚWIATA

Jesteś ciekaw, czy McIntosh jest popularniejszy niż Krell, a Denon cieszy się większym wzięciem niż Marantz? Czy brytyjski Bowers&Wilkins ma szanse w konkurecji z JBL i Klipschem, a Musical Fidelity z Cyrusem, Roksanem, NAD i ?

Odpowiedź na te pytania znajdziesz, posługując się statystycznymi narzędziami Google. Wystarczy wejść do właściwej zakładki i wpisać do rubryki z wyszukiwanymi hasłami nazwę lub nazwy interesujących cię firm. Po chwili zobaczysz wykresy i liczby. Dłuższy słupek i wyższa liczba oznaczają większą popularność, choć wcale nie świadczą o jakości produktów interesujących cię firm. Niektórzy, nie jest ich mało, mimo wszystko mylą te kryteria i kupują zgodnie z trendami lub modnymi opiniami. Niedobrze!

Publikowane tu wykresy (dotyczą ostatnich 90 dni) proszę zatem traktować niczym zabawę (choć dla właścicieli wymienionych tu marek to sprawa życia, śmierci i milionowych zysków lub strat) i unikać jako pomocy przy wyborze sprzętu. Własne uszy są lepsze niż narzędzia Google, choć doceniamy, że możemy nimi dysponować.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj