NEUMANN NDH 20

NEUMANN NDH 20
Pierwsze studyjne słuchawki marki Neumann z nagrodą TEC Award

Pierwsze słuchawki cenionego na całym świecie producenta legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych – firmy Neumann.Berlin – podczas targów NAMM 2020 zostały uhonorowane nagrodą TEC Award w kategorii „Słuchawki/Technologia słuchawkowa”. Słuchawki zostały zaprezentowane po raz pierwszy dokładnie rok temu na targach NAMM 2019 w Anaheim, USA.

Neumann NDH 20 to zamknięte słuchawki studyjne, łączące doskonałą izolację z dobrze wyważonym dźwiękiem i wyjątkową rozdzielczością. Dzięki temu słuchawki idealnie nadają się do prac z dźwiękiem: monitorowania, edycji lub miksowania, nawet w głośnym otoczeniu.

Nowo zaprojektowane 38-mm przetworniki NDH 20 z magnesami neodymowymi zapewniają wysoką czułość i niski poziom zniekształceń. Słuchawki nie potrzebują dedykowanego wzmacniacza i świetnie brzmią również na urządzeniach mobilnych, takich jak laptopy.

Konstrukcja słuchawek odpowiada wysokim standardom jakości Neumann: pałąk jest wykonany z elastycznej stali sprężynowej, a osłony nauszników z lekkiego aluminium. Duże i miękkie poduszki z pianki pamięciowej sprawiają, że NDH 20 są bardzo komfortowe nawet przy dłuższym użytkowaniu. Ponadto, aby ułatwić przechowywanie, słuchawki mają składaną konstrukcję.

Informacje zwrotne od klientów, a także liczne recenzje w prasie potwierdziły, że słuchawki NDH 20 w pełni spełniają wysokie oczekiwania dotyczące dźwięku, wyglądu i jakości produktu noszącego nazwę Neumann.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj