NEUMANN NDH 20

NEUMANN NDH 20
Pierwsze słuchawki studyjne marki Neumann dostępne w Polsce (2149 zł)

NDH 20 – pierwsze słuchawki cenionego na całym świecie producenta legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych – firmy Neumann.Berlin – są już dostępne w Polsce. Słuchawki zostały zaprezentowane po raz pierwszy na targach NAMM 2019 w Anaheim, USA.

Neumann NDH 20 to zamknięte słuchawki studyjne, łączące doskonałą izolację z dobrze wyważonym dźwiękiem i wyjątkową rozdzielczością. Dzięki temu słuchawki idealnie nadają się do prac z dźwiękiem: monitorowania, edycji lub miksowania, nawet w głośnym otoczeniu.

Nowo zaprojektowane 38-mm przetworniki NDH 20 z magnesami neodymowymi zapewniają wysoką czułość i niski poziom zniekształceń. Słuchawki nie potrzebują dedykowanego wzmacniacza i świetnie brzmią również na urządzeniach mobilnych, takich jak laptopy.

Konstrukcja słuchawek odpowiada wysokim standardom jakości Neumann: pałąk jest wykonany z elastycznej stali sprężynowej, a osłony nauszników z lekkiego aluminium. Duże i miękkie poduszki z pianki pamięciowej sprawiają, że NDH 20 są bardzo komfortowe nawet przy dłuższym użytkowaniu. Ponadto, aby ułatwić przechowywanie, słuchawki mają składaną konstrukcję.

„W przeciwieństwie do większości zamkniętych słuchawek, NDH 20 nadają się również do miksowania dźwięku. Niezwykle płaska charakterystyka częstotliwościowa i naturalność brzmienia umożliwiają profesjonalną pracę z dźwiękiem i zapewniają kompatybilność ze wszystkimi systemami odtwarzania. NDH 20 to spełnienie marzeń: niezawodne monitorowanie na poziomie studyjnym nawet w drodze” – powiedział Wolfgang Fraissinet, prezes Neumann.Berlin.

NDH 20 mogą być również interesującą propozycją dla osób, którzy szukają czystego, dobrze zrównoważonego dźwięku, spełniającego wysokie audiofilskie standardy.

Najważniejsze cechy:

– Płaska charakterystyka brzmieniowa, podobna do oferowanej przez monitory Neumanna

– Doskonała izolacja umożliwia pracę w hałaśliwym otoczeniu

– Wysoki komfort, łatwy transport

  • Dwa odłączane przewody (prosty / spiralny)

Cena i dostępność

Słuchawki są dostępne w ofercie firmy Aplauz – przedstawiciela Neumann.Berlin w Polsce – w katalogowej cenie 2149 zł.

O firmie Neumann

Firma Georg Neumann GmbH, znana jako „Neumann.Berlin”, jest czołowym producentem mikrofonów studyjnych i twórcą takich legendarnych modeli jak U 47, M 49, U 67 i U 87. Od momentu założenia w 1928 roku firma zdobyła liczne międzynarodowe nagrody za innowacje technologiczne. Od 2010 r. Neumann.Berlin rozszerzyła swoją ofertę w zakresie przetworników elektroakustycznych, monitorów studyjnych, głównie do zastosowań telewizyjnych i radiowych, nagraniowych oraz produkcji audio. Georg Neumann GmbH jest częścią grupy Sennheiser od 1991 roku i jest reprezentowany na całym świecie przez sieć spółek zależnych Sennheiser i partnerów handlowych. Więcej na stronie: www.neumann.com.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj