NEW HORIZON AUDIO

NEW HORIZON AUDIO
Firma Trimex od 20 lipca rozszerzyła swoją ofertę o nową markę New Horizon Audio

New Horizon Audio to gramofony, urządzenia towarzyszące i akcesoria. 100% made in Italy. W ofercie znajduje się 7 modeli gramofonów w kwotach od 1590 do 18 890 zł. W różnych wersjach wykończeń i z różnym wyposażeniem. Poza tym w ofercie znajduje się zasilacz z elektroniczną regulacją obrotów i wiele akcesoriów.

O marce

Firma New Horizon Audio została założona pod koniec 2016 roku w celu produkcji gramofonów i powiązanych z nimi akcesoriów, zaprojektowanych i wyprodukowanych w całości we Włoszech. Produkty New Horizon charakteryzują się jakością, pięknem i niezawodnością, które jest w stanie zaoferować tylko autentyczne Made in Italy.

Firmy dąży do tego, by zapewnić jakość i piękno zawsze w przystępnej cenie.

Oryginalność

Bycie wyjątkowym w technologii, która ma ponad 100 lat, jest raczej trudne, a nawet niemożliwe. New Horizon jest oryginalny, ponieważ nie jest kopią żadnego innego produktu dostępnego obecnie na rynku: projekt pochodzi z czystej kartki. Przyjęte zostały rozwiązania niekonwencjonalne.

Materiały

Wysokiej jakości produkt wykorzystuje wysokiej jakości komponenty. W maksymalnej prostocie produktów New Horizon wykorzystuje najlepsze dostępne surowce: MDF HD; aluminium lotnicze, stal harmoniczna… Gramofon nie tylko powinien wyglądać dobrze, ale musi być też dobrze wykonany.

Styl

Styl jest wtedy, gdy urodzie towarzyszy użyteczność. Po co produkować bezosobowy przedmiot, skoro możemy zrobić piękny z takim samym zaangażowaniem? New Horizon zwraca uwagę na design całej produkcji. Prostota, oryginalność i elegancja przyczyniają się do narodzin nowej klasyki.

Ludzie

Za kulisami New Horizon Audio są ludzie. Przy produkcji półfabrykatów New Horizon stawia na wykwalifikowanych rzemieślników. Wyspecjalizowani rzemieślnicy pracujący w różnych branżach: projektowanie mebli, inżynieria precyzyjna, żeglarstwo rekreacyjne. Każdy przedmiot jest wynikiem ręcznej pracy człowieka.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj