THIRD MAN RECORDS MASTER BLASTER

THIRD MAN RECORDS MASTER BLASTER


Jack White, znany rockowy gitarzysta, wokalista, producent i właściciel wytwórni płytowej Third Man Records, nie oparł się pokusie i wypuścił kolekcjonerski gadżet

Ten gadżet to słuchawki Master Blaster, kosztujące 225 dolarów i wyprodukowane w ograniczonej liczbie w kooperacji z firmą Nixon. Są rozkosznie oldskulowe i wyglądają tak, jakby zostały teleportowane z kabiny pilotów bombowca strategicznego B-29. Do ich wykonania posłużyła skóra i lekki metal; materiały równie solidne jak w B-29.

Ponieważ Jack jest fanatycznym wyznawcą kultu czarnej płyty, nie mogło zabraknąć analogowego akcentu, którym jest umieszczona na zewnętrznej stronie obudowy miniatura 45-obrotowego singla z logo i motto wytwórni Third Man, które brzmi „Your Turntable’s Not Dead”.

Muzyk robi sporo, by gramofony ciągle się kręciły – nie tylko wydaje w winylowym formacie nowe nagrania zespołów swoich i związanych z jego fonograficznym przedsięwzięciem, ale także organizuje eventy, owocujące wspaniałymi, analogowymi rejestracjami na żywo.

Aby kupić słuchawki i kilka płyt, wystarczy kliknąć tutaj.


Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj