NORSTONE ARKEN

NORSTONE ARKEN
Francuska marka NorStone rozpoczyna kolejny sezon jesienno-zimowy nową serią mebli hi-fi i rtv

Arken to seria podstawek pod głośniki i trzech modeli stolików (Hi- Fi, RTV i stolika kawowego) o różnych wymiarach i przeznaczeniu, ale o jednej linii konstrukcyjnej i lekkim, nowoczesnym designie. Wszystkie stoliki z serii Arken charakteryzują się prostą formą, ultrabiałą ramą lakierowaną na wysoki połysk i dolną półką z hartowanego szkła.

Model Arken 1200 daje możliwość wyboru koloru górnej półki – czarny dla lubiących nowoczesność lub drewno bambusowe dla ceniących klasykę. Pozostałe modele serii Arken zostały zaprojektowane w jednej wersji kolorystycznej – Arken 900 z górną półką w kolorze czarnym, Arken Table z półką w kolorze drewna bambusowego.

Dopełnieniem linii Arken są podstawki pod głośniki Arken Stand wykonane z lakierowanego na biało MDF-u. Świetnie uzupełniają ofertę stolików nadając wnętrzu nowoczesnego stylu. Podstawki znakomicie pasują zarówno do małych głośników standowych, jak i dużych monitorów.

Produkt będzie dostępny w połowie listopada 2012 w cenach: Arken 1200 – 2100 zł; Arken 900 – 1790 zł; Arken Table – 2690 zł; Arken Stand – 890 zł

Oferta jest dostępna w firmie Best Audio, które jest polskim dystrybutorem NorStone.Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj