NORSTONE STYLUM S

NORSTONE STYLUM S
Standy idealne do dużych monitorów.

Dużym uznaniem w ofercie francuskiego producenta mebli audio/video cieszy się seria podstawek Stylum, oferowanych w wysokościach 50, 60 i 80 cm. Nowością jest model Stylum S o wysokości jedynie 25 cm. Taka wielkość idealnie pasuje do dużych monitorów, które są za wysokie na tradycyjne podstawki o wysokościach ok. 60 cm.

Budowa Stylum S jest oparta na tych samych założeniach co większy model Stylum 1. Stalowa rura o przekroju 75 mm za pomocą śrub mocowana jest do dolnej i górnej płyty. Waga jednej podstawki, bez wypełnienia, to 3,5 kg. Wymiary: płyta dolna 22×25 cm, płyta górna 16,5×20 cm, wysokość 25 cm.

Dodatkowymi atutami są kolce, które można zamontować nie tylko w dolnej podstawie, ale również w górnej płycie, co pozwala lepiej izolować kolumny od podłoża.

W komplecie są także podkładki pod dolne kolce. Szeroka noga i otwory w platformach umożliwiają przeprowadzenie kabla lub dociążenie w celu zmniejszenia rezonansów, co również pozytywnie wpłynie na dźwięk.

Podstawki Stylum S, podobnie jak pozostałe modele z serii, są malowane proszkowo na jeden z trzech kolorów – biały, srebrny lub czarny.

Norstone Stylum S będą dostępne w sprzedaży na początku listopada 2016.

Cena – 350 zł.

NorStone Stylum S

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj