NOWOŚCI SENNHEISERA

NOWOŚCI SENNHEISERA
Niemcy poszerzają swoją ofertę o nowe modele słuchawek bezprzewodowych.

To najszybciej i najbardziej dynamicznie rozwijający się segment rynku słuchawkowego. Nic dziwnego, że niemiecka firma chce i tutaj zaistnieć ze swoją ofertą. Wśród premier m.in. bepzrzewodowa wersja znakomitych dousznych słuchawek z serii Momentum.

MOMENTUM In-Ear Wireless (M2IEBT)

Dla pełnej użyteczności i bezkompromisowego stylu. Sennheiser prezentuje najnowsze słuchawki z flagowej linii MOMENTUM, która od wprowadzenia w 2012 roku cieszy się znakomitą renomą. MOMENTUM In-Ear Wireless są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w dziedzinie słuchawek bezprzewodowych. Ich konstrukcja opiera się na cenionych słuchawkach dokanałowych M2IE. Pokryty najwyższej jakości skórą naturalną pałąk szyjny jest jednocześnie akumulatorem i odbiornikiem Bluetooth 4.1.

 

O jakość dźwięku klasy hi-fi dbają kodeki AAC i Qualcomm® apt-X oraz oczywiście autorskie przetworniki Sennheisera, produkowane w Niemczech. Stalowe obudowy przetworników mają specjalnie ukształtowane tunele dźwiękowe, które zapewniają precyzję w całym paśmie przenoszenia.

Dzięki łączności bezprzewodowej z NFC MOMENTUM In-Ear Wireless są świetnym partnerem każdego użytkownika smartfona. Dla maksymalnej wygody słuchawki głosowo informują o stanie połączenia i baterii, a ponadto wibracjami o przychodzącym połączeniu.

Ergonomiczny i solidny projekt wykonany z bezkompromisową jakością
Lekki i ergonomiczny pałąk szyjny, pokryty szytą skórą Nappa
Łączność Bluetooth 4.1 ze wspomaganiem Qualcomm® apt-X dla doskonałego brzmienia
Kodowanie sygnału AAC (Advanced Audio Coding)
Parowanie jednym przyciskiem za pomocą NFC
Alerty głosowe i wibracyjne
Ładowanie 1,5 godz. zapewnia do 10 godz. pracy
Komplet akcesoriów w zestawie: kabel USB do ładowania, twardy futerał transportowy, 4 pary adapterów dousznych
Pasmo przenoszenia: 15-22000 Hz
Skuteczność SPL: 112 dB

HD 4.50 BTNC Wireless & HD 4.40 BT Wireless

Przewodowa seria słuchawek HD 4, wprowadzona we wrześniu zeszłego roku, spotkała się z dużym uznaniem rynku. Teraz przyszedł czas na rozszerzenie oferty o modele bezprzewodowe, na które jest ogromne zapotrzebowanie. Sennheiser prezentuje dwa składane modele wokółuszne, które wygodą i użytecznością przekonają najtwardszego zwolennika kabla.

 

HD 4.50 BTNC Wireless

Nowe słuchawki bezprzewodowe HD 4.50 BTNC Wireless oferują świetną jakość dźwięku i wygodę mobilności na co dzień. Aktywna redukcja szumów Sennheiser NoiseGard, w połączeniu z zamkniętymi przetwornikami i grubymi poduszkami wokółusznymi, znakomicie redukuje hałas zewnętrzny. Aby połączyć słuchawki z urządzeniem, wystarczy przycisnąć jeden przycisk – o resztę zadba funkcja NFC. Wysoką jakość dźwięku zapewnia Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X, a wbudowany mikrofon sprawia, że użytkownik pozostaje w kontakcie ze światem.
• Aktywna redukacja szumów NoiseGard
• Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 4.0 z apt-X dla pełnego brzmienia hi-fi
• Szybkie parowanie z urządzeniem mobilnym dzięki NFC
• Solidna składana konstrukcja, wytrzymałe materiały
• Sterowanie rozmową i multimediami na słuchawce
• Przewód ze złączem Jack 3,5 mm w komplecie zapewnia działanie gdy wyładuje się bateria
• Przewód Micro USB w komplecie – do ładowania baterii
• Pokrowiec w komplecie

HD 4.40 BT Wireless

Model HD 4.40 BT Wireless oferuje świetną jakość dźwięku w codziennym użytku mobilnym. Dzięki składanej konstrukcji i łączności Bluetooth z szybkim parowaniem NFC są doskonałym towarzyszem dla każdego użytkownika smartfona. Miękkie wokółuszne poduszki i zamknięte obudowy przetworników redukują hałas zewnętrzny i zapewniają czystą przyjemność słuchania. O jakość dźwięku dba Bluetooth 4.0 poszerzony o protokół apt-X.
• Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 4.0 z apt-X dla pełnego brzmienia hi-fi
• Szybkie parowanie z urządzeniem mobilnym dzięki NFC
• Solidna składana konstrukcja, wytrzymałe materiały
• Sterowanie rozmową i multimediami na słuchawce
• Przewód ze złączem Jack 3,5 mm w komplecie zapewnia działanie gdy wyładuje się bateria
• Przewód Micro USB w komplecie – do ładowania baterii
• Pokrowiec w komplecie

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj