NUFORCE NE 700X/M

NUFORCE NE 700X/M
NuForce wprowadza do sprzedaży odświeżoną wersję swoich flagowych słuchawek dokanałowych: NE-700X oraz NE-700M. Detale i zdjęcia - poniżej

Oba modele po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży na początku 2011 roku i z miejsca zdobyły uznanie pasjonatów dźwięku. To zasługa najwyższej jakości 8-milimetrowego przetwornika zamkniętego w aluminiowej obudowie, która redukuje wibracje. W efekcie dźwięk jest niezwykle czysty, a przy tym nie pozbawiony głębokiego basu.

W nowej wersji NuForce NE-700X (dostępne w kolorze Aqua Silver) i NE-700M (wersja kolorystyczna Smoky Bronze) zastosowano wzmocniony kabel z kątową wtyczką mini-jack, który jest też bardziej odporny na szarpanie. Zmianie uległ także kształt pilota z wbudowanym mikrofonem – pojedynczy przycisk służący zarówno do kontroli połączeń głosowych, jak i obsługi muzyki, jest teraz większy i wygodniejszy w obsłudze. NuForce NE-700M są kompatybilne z produktami Apple’a oraz innymi smartfonami wykorzystującymi układ pinów w standardzie TRRS.

Do NE-700X i NE-700M dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci zapasowego kompletu końcówek oraz pokrowca odpowiadającego kolorystycznie (srebrnego lub brązowego) danemu modelowi słuchawek.

Opisywane produkty są już dostępne w ofercie Audiomagic.pl – oficjalnego polskiego dystrybutora marki NuForce. Sugerowane ceny detaliczne to 199 zł (NE-700X) oraz 229 zł (NE-700M). Słuchawki są objęte gwarancją na terenie Polski.

Dane techniczne:
Przetwornik: dynamiczny, 8 mm
Impedancja: 16 Ohm
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Dynamika: 105 dB
Maksymalna moc wejściowa: 10 mW
Długość kabla: 1,3 m
Złącze: mini-jack 3.5 mm, kątowy, pozłacany


Skomentuj