OKAZJA MIESIĄCA: POTTON HALL

OKAZJA MIESIĄCA: POTTON HALL


Gdyby ktoś z Państwa nie miał pomysłu, jak zagospodarować wolną gotówkę, informujemy, iż do kupienia jest słynne angielskie studio nagraniowe Potton Hall

Państwo Jeremy i Helen Hayes wycenili swoją ponad 9-akrową posiadłość, gdzie znajdują się sala koncertowa i studia nagraniowe, na 1,75 mln funtów. Cena wydaje się bardzo atrakcyjna, zważywszy liryczne otoczenie oraz dogodną lokalizację – do Ipswich jest stąd zaledwie 30 km, zaś do Londynu można dojechać pociągiem w 65 minut.

Potton Hall to jedno z najlepszych i najbardziej znanych studiów fonograficznych na świecie. Swoje albumy rejestrowali tutaj m.in. Vladimir Ashkenazy, Brodsky Quartet, Kate Royal i Ian Bostridge. Warto wspomnieć, iż tu właśnie słynny już polski Royal String Quartet nagrał 2-płytowy album z kwartetami Henryka Mikołaja Góreckiego, który właśnie ukazał się w wytwórni Hyperion (gorąco polecamy!). Wiele z dokonanych w Potton Hall realizacji jest dziełem Jeremy’ego Hayesa, wybitnego producenta muzyki klasycznej. Sala koncertowa, w której odbywają się zarówno koncerty na żywo, jak i nagrania słynie ze świetnej akustyki i jest stale gotowa do użytku.

Właściciele Potton Hall mają nadzieję, że ich majątek przejdzie w ręce kogoś, kto będzie kontynuował ich działalność realizacyjno-koncertową i nie przyjdzie mu do głowy zrobić w tym pięknym, legendarnym miejscu pieczarkarni albo gospodarstwa agroturystycznego.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem Potton Hall uprasza się o klikanie tutaj.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj