PAN ABE SŁUCHA MUZYKI I JEST SZCZĘŚLIWY

PAN ABE SŁUCHA MUZYKI I JEST SZCZĘŚLIWYZapraszamy do świata, jakiego nie znacie

To świat tokijskiej firmy Kenrick Sound, która zajmuje się odnawianiem starych kolumn, między innymi old timerów JBL i Yamahy. To także świat audiofilów z różnych zakątków globu, bezgranicznie ufającym japońskim specjalistom od restauracji najbardziej ekstrawaganckiego sprzętu w dziejach audio oraz wierzących niezachwianie w hi-fi z okresu, kiedy zajmowali się nim prawdziwi twórcy, nie zaś drobni naciągacze i cyniczni aferzyści.

Gdyby ktoś miał ochotę dołączyć do grona klientów KS i zapragnął mieć pięknie odnowione monitory, np. model 4355, w posiadaniu których znajduje się Mr Abe, bohater naszego filmu, w każdej chwili może się skontaktować z fachowcami z Kenrick – na pewno doradzą i pomogą w ich nabyciu.

My – nie będziemy kręcić – z miejsca zachorowaliśmy na kolumny Yamaha NS-1000M w kolorze oxblood, a infekcja ta została spowodowana przez kolegę Adama T., który na FB zwrócił nam uwagę na działalność pana Kenji Hosoi i jego manufaktury… Poniżej – kilka zdjęć dokumentujących misję Kenrick Sound

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj