PANASONIC HD605N

PANASONIC HD605N
Firma Panasonic poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszego modelu bezprzewodowych słuchawek nausznych. Nowe słuchawki HD605N z adaptacyjnym układem redukcji szumów zapewniają czysty dźwięk w wysokiej rozdzielczości zarówno poprzez Bluetooth, jak i połączenie przewodowe.

W ergonomicznej konstrukcji słuchawek dostępnych w eleganckich kolorach czarnym lub brązowym zastosowano przeguby kulowe oraz zapewniające najwyższy komfort nauszniki z trójwymiarową pianką zapamiętującą kształt głowy i uszu.

Słuchawki nauszne Panasonic HD605N oferują trzy tryby redukcji szumów (niską, średnią i wysoką), pozwalające uzyskać perfekcyjny dźwięk. Mikrofon układu znajduje się na zewnątrz obudowy, natomiast element emitujący przeciwdźwięki umieszczono na głośniku, możliwie blisko błony bębenkowej. Ten wyjątkowy system przetwarza odbierany hałas i skutecznie eliminuje go w całym zakresie pasma.

Funkcja Ambient Sound Enhancer służy z kolei wzmocnieniu dźwięków z otoczenia, gdy takie jest życzenie użytkownika. Przydaje się ona zwłaszcza wtedy, gdy użytkownik chce zamienić z kimś kilka słów lub czeka na ważny komunikat na przykład na lotnisku.

Czas ciągłej pracy na jednym ładowaniu przy włączonym systemie redukcji szumów wynosi około 20 godzin. Szybkie 15-minutowe ładowanie pozwala uzupełnić zapas energii na 120 minut słuchania muzyki.

Słuchawki HD605N obsługują bezprzewodowo szerokopasmowe odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości, z wiernym odwzorowaniem niuansów i szczegółów oraz subtelnych wrażeń akustycznych porównywalnych ze słuchaniem muzyki na żywo.

Wysokiej jakości podzespoły audio, takie jak 40 milimetrowy głośnik wysokiej rozdzielczości z wielowarstwową membraną (MLF), antywibracyjna ramka, a także perfekcyjne dostrojenie głośnika, zapewniają donośne brzmienie tonów niskich.

Konstrukcja słuchawek HD605N umożliwia ich komfortowe dopasowanie do anatomii użytkownika. Przeguby kulowe gwarantują optymalne ułożenie słuchawek na głowie i uszach. Pomagają w tym także unikatowe ergonomiczne trójwymiarowe nauszniki wykonane z pianki uretanowej o małej sprężystości, które ściśle i niemal hermetycznie przylegają do ucha, znakomicie izolując je od dźwięków z zewnątrz.

Dane techniczne

Numer modelu RP-HD605N
Głośnik (mm) 40 mm
Typ magnesu neodymowy
Impedancja (Ω) (zasilanie wyłączone, z przewodem) 38 Ω
Czułość (dB/mW) (zasilanie wyłączone, z przewodem) 99 dB / mW
Pasmo przenoszenia (z przewodem) 4 Hz – 40 000 Hz
Sterowanie/mikrofon
Czas odtwarzania na baterii (redukcja szumów włączona; SBC) ok. 20 godzin
Czas ładowania (25°C) ok. 4 godzin
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj