Panasonic SC-PMX802

Panasonic SC-PMX802
Firma Panasonic przedstawia nowy odtwarzacz sieciowy PMX802 klasy premium

 Premium Network Hi-Fi System

  • Doskonała jakość dźwięku
  • Świetne wykończenie
  • Obsługa dźwięku Hi-Res
  • Odtwarzacz sieciowy

Nowy PMX802 wykorzystuje technologię Hi-Fi opracowaną przez specjalistów Technics:

  • Silnik Technics JENO[1]
  • Wbudowany Chromecast*, AirPlay[2] oraz Bluetooth®
  • CD High-Res Re-Mastering

PMX802 w skrócie

Zaawansowany system Hi-Fi Panasonic został wyposażony w wzmacniacz Hi-Res Technics JENO Engine, co zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Wewnątrz stylowej obudowy można znaleźć odtwarzacz CD, radio DAB+, możliwość odtwarzania muzyki Hi-Res przez USB oraz możliwość przesyłania strumieniowego dzięki wbudowanej funkcji Chromecast.

Kilka słów o dźwięku

Wzmacniacz Technics JENO Engine

PMX802 został wyposażony we wzmacniacz silnika Technics JENO. Wynikiem jest wysoka wydajność Hi-Fi. Ten sprzęt pozwoli Ci na nowo odkryć Twoją ulubioną muzykę.

“Wyposażenie nowego systemu Hi-Fi PMX802 w nowy silnik Technics JENO to prawdziwy zaszczyt.” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

Nowe komponenty – oczywiste rezultaty

Aby uzyskać możliwie najwyższą jakość dźwięku PMX802 wykorzystuje komponenty najwyższej jakości, czego wynikiem jest wyjątkowa muzyka Hi-Res.

“Rozumiemy jak niektórzy cenią sobie, aby muzyka była odtwarzana wiernie. W naszych produktach używamy najwyższej jakości materiałów i komponentów, aby zapewnić naszym konsumentom to, co najlepsze.” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

3-drożne głośniki

System PMX802 został wyposażony w 3-drożne głośniki z jedwabnymi kopułkami zdolnymi do osiągania częstotliwości do 50 kHz. Wyrazisty dźwięk systemu został uzupełniony obudową z drewnianym wykończeniem w czarnym kolorze.

“Niezwykle istotne jest dla nas to, aby każdy nasz produkt audio miał jak najwyższy standard. System Hi-Fi z dźwiękiem Hi-Res potrzebuje odpowiednich głośników!” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

Tak powinna brzmieć muzyka z płyt CD

PMX802 został wyposażony w wyrafinowane obwody audio. CD High-res Re-master sprawia, że muzyka odtwarzana z płyt CD brzmi jeszcze lepiej! Muzyka puszczana przez Bluetooth® oraz USB również nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

“Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób ma stare kolekcje płyt CD, których nie chce wymieniać. CD High-res Re-master pozwoli na nowo odkryć Waszą ulubioną muzykę.” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

Przesyłanie strumieniowe

Wbudowany Chromecast, AirPlay 2 oraz Bluetooth® – Czego chcieć więcej?

PMX802 jest wszechstronnym odtwarzaczem – posiada wbudowany Chromecast, AirPlay 2 oraz Bluetooth®. Lubisz korzystać z radia internetowego, masz playlistę na Spotify, a może korzystasz z aplikacji Tidal**? PMX802 da Ci dostęp do świata i pozwoli słuchać muzyki jak nigdy dotąd.

**Wymagana subskrypcja

“Lubisz odkrywać nową muzykę i przesłuchiwać Swoje ulubione płyty CD? PMX802 został zaprojektowany specjalnie dla osób poszukujących wrażeń.” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

System z oknem na świat

Wejście USB dla dźwięku wysokiej jakości

Wejście USB na przednim panelu PMX802 pozwoli Ci na odtwarzanie muzyki z dysku w standardzie Hi-Res w wielu formatach na przykład FLAC. Pliki o niższej rozdzielczości, takie jak MP3 zostaną zremasterowane, aby zapewnić najwyższą jakość podczas słuchania.

AUX-IN Auto Play

PMX802 posiada złącze optyczne oraz AUX. System posiada funkcje AUX-IN, która sprawia, że po włączeniu telewizora Hi-Fi uruchamia się automatycznie.

“Wiele osób z pewnością umieści PMX802 obok telewizora. Podłączenie systemu audio z pewnością zwiększy komfort podczas oglądania oraz słuchania.” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

Złącza Głośników, Sieć, DAB+

Złącza USB, AUX-IN i optyczne, a także wysokiej jakości złącza głośnikowe i gniazdko słuchawkowe – PMX802 firmy Panasonic to niezastąpiony towarzysz.

Stały kontakt z całym światem dzięki połączeniu sieciowemu, tunerowi radiowemu DAB+ oraz FM.

Pełen rozwiązań

 Klasyczny design powraca w wielkim stylu

PMX802 wyglądem nawiązuje do klasycznego już projektu innych systemów Panasonic z serii PMX. Metalowa obudowa, aluminiowy panel oraz regulacja głośności. Ten idealny design wpisuje się w nowoczesne trendy i uzupełni wnętrze Twojego pokoju.

“PMX802 łączy w sobie to co najlepsze – system Hi-Fi oraz odtwarzacz sieciowy.” Masaaki Suna, General Manager Home AV Group, Panasonic Marketing Europe

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju różnorodnych technologii
i rozwiązań elektronicznych dla klientów z branży elektroniki użytkowej, mieszkaniowej, motoryzacyjnej i B2B. Firma, która w 2018 r. obchodziła 100-lecie istnienia, rozwinęła swoją działalność na całym świecie i obecnie posiada 528 spółek zależnych i 72 spółki powiązane na całym świecie, odnotowując skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 61,9 miliardów euro (7,49 trylionów jenów) za rok zakończony 31 marca 2020 r. Firma jest zaangażowana
w poszukiwanie nowych wartości poprzez innowacje w różnych działach i wykorzystuje swoje technologie, aby stworzyć lepsze warunki życia i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie Panasonic znajduje się na stronie: http://www.panasonic.com/global.

[1] Skrót JENO oznacza Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation

[2] Chromecast jest znakiem towarowym należącym do Google LLC. AirPlay jest znakiem towarowym należącym do Apple Inc., zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj