PATHOS INPOL EAR

PATHOS INPOL EAR

InPol Ear jest zintegrowanym wzmacniaczem słuchawkowym w pełni zbalansowanym pracującym w czystej klasie A, wykorzystującym najnowszej generacji podwójne układy InPol. Dobierane w pary lampy małej mocy, typowe dla wzmacniaczy słuchawkowych, zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Moc na dwóch zbalansowanych wyjściach wynosi 10 W przy 16Ω, natomiast na niezbalansowanym – 6W przy 16Ω.

Opcjonalnie montowany jest przetwornik HiDac EVO, pozwalający na włączenie urządzenia do systemów cyfrowych kontrolowanych poprzez aplikację na smartfony i tablety.

Kompaktowy, dobrze zaprojektowany i mocny InPol Ear jest idealnym wzmacniaczem słuchawkowym dla fanów słuchawek. Centralna część obudowy jest pieczołowicie wykończona, a boczne radiatory w kształcie firmowego logo tworzą niezwykle atrakcyjne dla oka wykończenie i podkreślają misternie zabezpieczone lampy umieszczone pośrodku obudowy.

Produkt jest całkowicie wykonany ręcznie we Włoszech z wykorzystaniem najlepszych komponentów. Ten wzmacniacz to designerski majstersztyk.

InPol Ear jest dostępny w wieku kolorach i wykończeniach wg życzenia klienta.

InPol – (Indeguitore Pompa Lineare) – Liniowy Wtórnik Wzmacniający jest opatentowanym przez Pathos Acoustic systemem, który osiągnął wielki sukces i zdobył wiele nagród.

Urządzenia Inpol mają swoją niepowtarzalną sygnaturę dźwiękową uzyskaną jedynie poprzez odpowiednie zaprojektowanie elektroniki – w pełni zbalansowana klasa A, gdzie użyto wyłącznie dyskretnych elementów w obwodzie wtórnika uzyskując wysokie wzmocnienie napięciowe i prądowe jednocześnie. Wzmacniacz lampowy wzmacnia sygnał wejściowy a InPol dostarcza prądu do wysterowania i zasilenia kolumn bez dalszej amplifikacji sygnału. W ten sposób sygnał wejściowy powierzony wzmacniaczowi lampowemu staje się na wyjściu jego dokładną kopią, zachowując jakość, czystość i zawartość harmonicznych sygnału oryginalnego.

Ta technologia pozwala w teorii na zwiększenie mocy wyjściowej czystej klasy A od 25% do 50% zachowując jednocześnie niską impedancję wyjściową, która jest fundamentalna dla zachowania współczynnika tłumienia (Damping Factor) i dalszego polepszenia parametrów dzięki podwójnemu układowi InPol.

Specyfikacja techniczna:

Typ: referencyjny zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy pracujący w klasie A w pełni zbalansowany, wykorzystujący technologię podwójnego układu InPol
Moc wyjściowa: Impedancja Zbalansowane Niezbalansowane
32Ω 3W 10W
50Ω 1,9W 6,4W
120Ω 800mW 2,7W
300Ω 320mW 1W
600Ω 160mW 533mW
Impedancja wyjściowa: zbalansowane 0,9Ω
niezbalansowane 0,45Ω
Pasmo przenoszenia: 2Hz – 200kHz ±0,5dB
Czułość wejściowa: 2,2V RMS
Impedancja wejściowa: 100kΩ
Polaryzacja wyjścia: regulowana z pilota
Regulacja głośności: 2 x Burr Brown PGA2310 (180 kroków co 0,5dB)
THD: 0,1% przy 11W
Stosunek sygnał/szum: >100dB
Maks. Napięcie we: 4,4V RMS
Maks. Napięcie wy: zbalansowane 20V RMS
niezbalansowane 10V RMS

Podłączenia:

Wejścia analogowe: 1 x zbalansowane XLR
4 x niezbalansowane RCA
Instalacja (opcjonalnego) modułu HiDac EVO umożliwia
– 1 x USB B
– 1 x SPDIF koaksjalny
– 1 x SPDIF optyczny
– 1 x Ethernet RJ45
– 2 x USB A

Wyjścia: 1 x pre out stereo RCA (faza sygnału ustawiana)
1 x pre out stereo zbalansowane XLR
1 x stereo jack 6,3mm wyjście słuchawkowe
2 x złącze 4 pinowe XLR
Pobór mocy: 110W

Wymiary: Wzmacniacz (G)370mm x (S)280mm x (W)180mm
Waga: 12,5kg

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj