PHIATON MS200 MODERNA

PHIATON MS200 MODERNA
Słuchawki, które mają budzić skojarzenia z Ferrari czy Lamborghini... Więcej - w informacji poniżej

Ciekawy, nowoczesny wygląd i doskonała jakość to cechy wyróżniające MS200, nowy model „półdousznych” słuchawek marki Phiaton. Design MS200 Moderna nawiązuje do stylistyki Ferrari lub Lamborghini – włókna węglowe i czerwono-czarna kolorystyka jak w rasowym wyścigowym bolidzie.

Wiadomo, że nie sam wygląd się liczy – najważniejsze są osiągi, czyli jakość brzmienia. W MS200 jest ono najwyższej klasy. Słuchawki oferują prawdziwie krystaliczne brzmienie, doskonały niski bas i szeroką scenę. Phiatony bez problemu radzą sobie z bardzo niskimi częstotliwościami i to nawet na bardzo wysokim poziomie głośności, na którym inne słuchawki zaczynają charczeć i zniekształcać dźwięk. To układ Moderna “Multi-Tune Acoustic Design”, w który wyposażone są MS200, umożliwia uzyskanie tak bogatego i czystego brzmienia przy dużych poziomach głośności.

Jak w wielu modelach Phiatona, również w tym do budowy użyte zostały włókna węglowe. Komponenty wykorzystane przy budowie MS200 zapewniają doskonała wygodę, styl i przede wszystkim trwałość. Odważna stylistyka i połączenie kolorów czarnego i czerwonego pozwolą użytkownikowi wyróżnić się w tłumie bezbarwnych konstrukcji innych producentów, a doskonałe brzmienie zadowoli każdego melomana. Konstrukcja „półdouszna” pozwala na wiele godzin słuchania bez zmęczenia. Specjalna konstrukcja przewodu zapewnia dużą wytrzymałość na zagięcia i dużą odporność na splątanie. Nawet gumowe nakładki na słuchawki zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić doskonałe walory muzyczne i dużą wygodę nawet w czasie kilkugodzinnych sesji z ulubioną muzyką.

Dodatkowym atutem MS200 Moderna jest mikrofon z pilotem umieszczony na przewodzie –  dyskretny, mały i funkcjonalny. Pozwala to na pełne wykorzystanie MS200 przy współpracy ze smartfonami lub iPhonami/iPodami bez konieczności wyjmowania słuchawek lub przerywania słuchania muzyki.

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w Polsce. Klienci mogą je bezpłatnie przetestować w sieci sklepów MP3Store. Cena sugerowana modelu to 469 zł z 23% VAT.


Skomentuj