PHILIPS FIDELIO T1

PHILIPS FIDELIO T1
Bezprzewodowy model słuchawek dousznych Philips Fidelio T1 oferuje doskonały i pełen detali dźwięk dzięki 10-milimetrowym przetwornikom, aktywną redukcję szumów, idealne dopasowanie poprzez różnorodne wymienne końcówki oraz wysoką jakość wykonania i oryginalne wzornictwo.

Seria Philips Fidelio skierowana jest do osób oczekujących od produktów audio brzmienia i wykonania najwyższej jakości, co przekłada się na doskonałe wrażenia podczas użytkowania. Podobnie jest w przypadku modelu Philips Fidelio T1 – to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, które wyróżniają się oryginalnym wzornictwem oraz oferują dźwięk charakterystyczny dla linii Fidelio: ciepłe, naturalne tony średnie, głębokie i dokładne basy oraz scenę pełną detali.

Wysokiej jakości brzmienie w jego pełnym zakresie to efekt zaawansowanej konstrukcji dwudrożnej, która łączy duży 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny zapewniający głęboki i szczegółowy bas oraz przetwornik armaturowy odpowiadający za szybką i szczegółową reakcję. Ponadto słuchawki obsługują kodek LDAC, który gwarantuje bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości.

Model Philips Fidelio T1 wyposażono w system Advanced Hybrid Noise Cancelling Pro+ wspierany przez sześć mikrofonów (po trzy w każdej słuchawce) zapewniających maksymalny poziom aktywnej redukcji szumów. Całość uzupełnia doskonała pasywna izolacja hałasu, którą daje szeroki wybór silikonowych końcówek w sześciu rozmiarach oraz pianek Comply w trzech rozmiarach. Tak rozbudowany zestaw elementów dousznych pozwala na precyzyjne dopasowanie do indywidualnych preferencji i przekłada się na długotrwały komfort noszenia.

Automatyczne wyszukiwanie i łatwe parowanie z urządzeniami opartymi na systemie Android możliwe jest dzięki wsparciu Bluetooth 5.2 z funkcją Google Fast Pair. Wygodną obsługę zapewniają elementy sterujące, dzięki którym możemy włączać, pomijać i pauzować utwory. Z kolei funkcja Push-to-talk pozwala na wydawanie komend głosowych za pośrednictwem Asystenta Google, Amazon Alexa i Siri.

Czas pracy Philips Fidelio T1 na baterii wynosi 9 godzin ciągłego odtwarzania z włączoną funkcją ANC, zaś kolejne 25 godzin działania zapewnia etui ładujące. Czas pracy bez włączonego ANC wynosi 13 godzin, które można wydłużyć o dodatkowe 35 godzin po naładowaniu w etui. Pełne ładowanie zajmuje dwie godziny, natomiast szybkie 15-minutowe podładowanie zapewnia godzinę dodatkowego odtwarzania.

Model Philips Fidelio T1 wyróżnia się oryginalnym designem i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej. Do wykończenia słuchawek użyto m.in. szczotkowanego metalu, zaś górę etui ładującego pokrywa pozyskiwana ze zrównoważonych źródeł skóra Muirhead w kolorze czarnym lub cielistym.

Czujnik podczerwieni wykrywa położenie słuchawek i gdy jedna z nich zostanie wyjęta, wstrzymuje odtwarzanie muzyki, natomiast odpowiedni przełącznik umożliwia używanie każdej z słuchawek samodzielnie w trybie mono. Aplikacja Philips Headphones App pozwala na precyzyjne dostrojenie dźwięku i oraz wybór jednego ze skonfigurowanych fabrycznie trybów ANC.

Philips Fidelio T1 są odporne na zachlapanie, czego potwierdzeniem jest klasa wodoszczelności IPX4, dzięki czemu można ich bez obaw używać również przy niesprzyjającej pogodzie.

Słuchawki Philips Fidelio T1 będą dostępne w sprzedaży od grudnia 2021 r. w rekomendowanej cenie 1399,99 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj