PHILIPS FIDELIO X3

PHILIPS FIDELIO X3
Marka Philips prezentuje nowy flagowy model słuchawek nausznych stworzonych z myślą o audiofilach. Philips Fidelio X3 łączą w sobie wyjątkową jakość dźwięku, komfort noszenia, luksusowe wzornictwo oraz wysoką jakość wykonania.

Philips Fidelio X3 to najnowszy model z cieszącej się uznaniem serii Fidelio, która ze względu na połączenie bogatego i idealnie odwzorowanego dźwięku, wyjątkowego komfortu noszenia oraz stylowego wzornictwa z najwyższej półki jest szczególnie popularna wśród audiofilów oraz twórców. To właśnie te trzy cechy – jakość brzmienia, design i wrażenia z użytkowania – wyróżniają flagowe słuchawki Philips Fidelio X3, które zostaną wprowadzone na rynek jako pierwsze z nowej serii produktów Fidelio.

Model Philips Fidelio X3 generuje bogate basy oraz ciepłe tony średnie, kładąc przy tym nacisk na doskonałą separację poszczególnych instrumentów i głosów oraz czystą górę z doskonałym rozszerzeniem skali. W efekcie dźwięk jest przestrzenny i sprawia wrażenie, jakby dochodził spoza słuchawek, dostarczając bogatych doznań charakterystycznych dla występów na żywo. Wielowarstwowe 50-milimetrowe przetworniki polimerowe wypełnione dla lepszego tłumienia żelem oraz mocny neodymowy układ napędowy zapewniają lepszą jakość naturalnie wysokich częstotliwości oraz dokładne odtwarzanie przestrzenne. Stanowią one idealne dopełnienie basu, który jest charakterystyczny dla sprzętu z serii Philips Fidelio.

Słuchawki zostały wyposażone w dwuwarstwowe elementy nauszne z nową konstrukcją opaski dla lepszej redukcji wibracji. Słuchawki są fabrycznie nachylone pod kątem 15 stopni, aby dokładniej dopasować się do naturalnego kształtu ucha i głowy, dzięki czemu dźwięk kierowany jest wprost do kanału słuchowego dla jeszcze lepszych wrażeń podczas użytkowania.

Design słuchawek Philips Fidelio X3 dorównuje możliwościom technicznym sprzętu. Trwały i komfortowy w noszeniu model jest wykonany z użyciem najwyższej jakości materiałów od wyselekcjonowanych europejskich dostawców. Lekka i jednocześnie mocna stalowa rama została pokryta czarną skórą firmy Muirhead o satynowym wykończeniu, która jest pozyskiwana w sposób odpowiedzialny. Gruba i miękka filcowa opaska oraz poduszki wykonane z welurowej pianki z efektem pamięci zapewniają komfort użytkowania nawet podczas długiego noszenia. W nowych słuchawkach o konstrukcji otwartej obudowa głośników została wykończona akustycznie transparentną tkaniną firmy Kvadrat, która niweluje wzrost ciśnienia powietrza i odbicie fal dochodzących zza głośników.

Model Philips Fidelio X3 zapewnia dźwięk wysokiej rozdzielczości (HRA) dzięki szerokiemu pasmu przenoszenia od 5hz do 40Khz. Słuchawki mogą być używane również w trybie zbalansowanym, gdzie lewy i prawy kanał są od siebie oddzielone, aby lepiej redukować przesłuch i poprawić separację stereo. Philips Fidelio X3 posiadają zbalansowany i odłączany przewód wyposażony w złącza MMCX zapewniające przesył dźwięku wysokiej rozdzielczości.

Słuchawki Philips Fidelio X3 pojawią się w sprzedaży w połowie 2020 roku.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj