PHILIPS GO

PHILIPS GO
Nowe modele słuchawek i głośników w sportowej linii GO przygotowanej przez Philips Sound

Marka Philips Sound rozszerza ofertę słuchawek sportowych o wyjątkowy i prawdziwie bezprzewodowy model „hybrydowy” Philips A7507 z ANC. Oprócz tego seria sportowa GO zostaje rozbudowana o nową kategorię urządzeń – przenośne głośniki Bluetooth – która obejmuje modele Philips S4807 i Philips S7807. Nowe produkty audio ze sportowej serii GO będą dostępne w Polsce od marca 2022.

TP Vision, właściciel marki Philips TV & Sound, kontynuuje rozwój oferty sportowych urządzeń z serii GO, które cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów. Takie podejście jest częścią strategii, która ma zapewnić firmie pozycję lidera w kategorii słuchawek sportowych klasy premium. Seria GO obejmuje różnorodne modele zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących aktywny styl życia oraz sportowcach, którzy chcą uprzyjemnić swój trening w każdych warunkach. Wspólnymi cechami urządzeń jest wygoda użytkowania, wytrzymałość, wodoodporność oraz wysokiej jakości dźwięk.

Nowa linia produktów powstała w ścisłej i trwającej od 2020 r. współpracy z holenderską profesjonalną grupą kolarską i łyżwiarską Team Jumbo-Visma. Czołowi zawodnicy przekazali Philips Sound wiele cennych wskazówek, które wpłynęły na ostateczny kształt i specyfikację sprzętów.

Philips A7507: wygodne słuchawki douszne do dynamicznego treningu 

Słuchawki TWS Philips A7507 zapewniają doskonały dźwięk w głośnych pomieszczeniach, takich jak siłownia lub klub fitness, a także podczas treningu na świeżym powietrzu w wietrzny dzień. Za jakość brzmienia odpowiadają duże pokryte grafenem przetworniki cechujące się niskim poziomem zniekształceń dźwięku oraz obsługa kodeków LDAC i AAC.

Nowy system redukcji szumów ANC Pro zapewnia wybór pomiędzy całkowitą izolacją akustyczną lub redukcją hałasu z otoczenia, natomiast skuteczna eliminacja szumu wiatru jest zasługą specjalnego algorytmu. W hybrydowym modelu Philips A7507 zastosowano czułe mikrofony w technologii przewodnictwa kostnego, dzięki którym rozmowy prowadzone przez słuchawki są głośne i wyraźne, nawet podczas uprawiania sportu w hałaśliwym otoczeniu.

Pełne naładowanie wystarcza na 8 godzin pracy słuchawek, a szybkie 15-minutowe podładowanie przez port USB-C pozwala cieszyć się muzyką przez godzinę. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 21 godzin odtwarzania. Długotrwały komfort użytkowania słuchawek Philips A7507 zapewniają stabilizatory i nakładki douszne w różnych rozmiarach.

Słuchawki Philips A7507 będą dostępne od lipca 2022 w cenie 799 zł.

Philips S7807 i Philips S4807: mocne przenośne głośniki Bluetooth dla aktywnych

Charakterystyka nowych sportowych głośników Bluetooth jest dokładnie taka sama jak w przypadku słuchawek Philips Sound z serii GO – są wytrzymałe, wodoodporne i wygodne w użytkowaniu oraz oferują doskonały dźwięk w pomieszczeniach i na zewnątrz. Nowe modele Philips S7807 i Philips S4807 wyposażono w wytrzymałą i pokrytą dwuwarstwową gumą obudowę, która jest odporna na pył i wodoszczelna, dzięki czemu głośników można używać niemal w każdych warunkach. Urządzenia posiadają odpinany pasek oraz są dostępne w czarno-czerwonym lub biało-żółtym wykończeniu z szarymi akcentami.

Model Philips S7807, mimo swoich kompaktowych rozmiarów (104 x 104 x 280 mm) ułatwiających spakowanie do torby lub plecaka, oferuje potężny i czysty dźwięk dzięki dwóm 20-milimetrowym głośnikom wysokotonowym, dwóm 70-milimetrowym głośnikom średnio- i niskotonowym oraz membranie biernej. Taki zestaw gwarantuje głębokie basy oraz czyste średnie i wysokie tony, a urządzenie dysponuje imponującą mocą wyjściową na poziomie 40 W.

Pełne naładowanie Philips S7807 pozwala na 24 godziny odtwarzania. Model posiada również funkcję powerbanku 5000 mAh, która umożliwia ładowanie podłączonych urządzeń bez przerywania odtwarzania muzyki.

Mniejszy model Philips S4807 o wymiarach 70 x 70 x 169 mm posiada równie duże możliwości: moc wyjściowa 10 W z 20-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym, 45-milimetrowym głośnikiem średnio- i niskotonowym oraz dwoma pasywnymi membranami. Pełne ładowanie wystarcza na 12 godzin odtwarzania.

Philips S7807 i Philips S4807 posiadają moduł Bluetooth 5.2 pozwalający na wielopunktowe połączenie z kilkoma urządzeniami oraz umożliwiają łatwe odbieranie rozmów w trybie głośnomówiącym za pomocą funkcji push-to-talk i obsługę przez asystenta głosowego. Oba modele można sparować ze sobą, aby uzyskać jeszcze mocniejszy dźwięk stereo.

Oba głośniki będą dostępne w sprzedaży od marca: model Philips S7807 w cenie 899 zł, a Philips S4807 w cenie 359 zł.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj