PIĘKNO Z WŁOCH

PIĘKNO Z WŁOCH
Włoski Unison Research w ofercie E.I.C.

Pełna oferta urządzeń włoskiego producenta Unison Research jest od 1 marca 2018 roku dystrybuowana na terenie Polski przez firmę E.I.C.

Firma Unison Research powstała w 1987 roku, a jednym z jej twórców był konstruktor Giovanni Maria Sacchetti. Pierwszym wzmacniaczem zintegrowanym jaki został skonstruowany i spopularyzowany był Triode 20. Jego następca model Simply Two stanowił wielki krok na przód w historii firmy i pozwolił osiągnąć firmie, w stosunkowo krótkim czasie, wielki międzynarodowy sukces. Dzisiaj Unison Research uznawana jest za lidera wśród producentów wzmacniaczy lampowych.

Przez ponad 30 lat działania na rynku audio firma zdobyła ogromne doświadczenie w konstrukcji urządzeń najwyższej klasy. Dzisiaj w ofercie znajduje się kilkanaście lampowych konstrukcji: wzmacniaczy zintegrowanych, przedwzmacniaczy, przedwzmacniaczy gramofonowych, a także wzmacniaczy mocy. Od najmniejszej konstrukcji zintegrowanej, pracującego w czystej klasie A, 12 watowego wzmacniacza Simply Italy, aż do potężnej konstrukcji dual mono Absolute 845, czy monofonicznych końcówek mocy Reference, Unison Research dostarcza użytkownikowi wspaniałych doświadczeń nie tylko dźwiękowych, ale także wizualnych.

W lubianej seri Unico znajdują się także wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze, wzmacniacze mocy oraz odtwarzacze CD, ale w tym przypadku hybrydowe. W stopniach wejściowych znajdują się lampy elektronowe, natomiast stopnie końcowe zbudowane są z wykorzystaniem tranzystorów MOSFET. W odtwarzaczach CD, stopnie wyjściowe zbudowane są na lampach elektronowych.

W ofercie firmy znajdują się także kolumny głośnikowe o wysokiej sprawności doskonale współgrające brzmieniowo ze wzmacniaczami.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj