PLANTRONICS BACKBEAT FIT

PLANTRONICS BACKBEAT FIT
Seria sportowych słuchawek klasy premium - BackBeat FIT 300, BackBeat FIT 500 oraz BackBeat FIT Training Edition i BackBeat FIT Boost Edition z aplikacjami PEAR Personal Coach App.

Rodzinę BackBeat FIT cechują właściwa dla segmentu premium wygoda, stabilność i trwałość.

Dzięki partnerstwu Plantronics z PEAR Personal Coach App użytkownicy mogą teraz łączyć bezprzewodową swobodę i stabilność z dodatkową funkcją interaktywnego trenera osobistego w ramach BackBeat FIT Training Edition i BackBeat FIT Boost Edition. Według National Federation of Professional Trainers zajęcia z doświadczonym trenerem to koszt średnio 40-50 euro za godzinę. PEAR Personal Coaching App wspólnie z Plantronics BackBeat FIT to znakomite połączenie, które pomoże zaplanować i przeprowadzić profesjonalny trening bez ponoszenia wysokich kosztów. Harmonogramy ćwiczeń zostały przygotowane przez najlepszych trenerów, takich jak Andrew Kastor, trener olimpijski oraz jego żona Deena Kastor, olimpijka, która biła światowe rekordy w bieganiu, a także Matt Dixon, trener triathlonistów. Użytkownicy mają nielimitowany dostęp do 12 treningów oraz półroczny dostęp do pełnej biblioteki ćwiczeń PEAR, w tym również do indywidualnych wskazówek do całego programu, mających pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników.

 

Rodzina BackBeat FIT

• BackBeat FIT 300 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth®, zaprojektowane tak, by można było korzystać z nich zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Douszna dyskretna konstrukcja odporna na pot stabilnie trzyma się na głowie. Jednocześnie zapewnia mobilność oraz tłumi niechciane odgłosy na siłowni. Pokryty materiałem o niskim współczynniku tarcia kabel, sześciogodzinny czas pracy baterii i oczekująca na opatentowanie konstrukcja wkładki dousznej sprawiają, że seria BackBeat FIT 300 doskonale sprawdza się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu wolnego, jak i w codziennym życiu, dostarczając wysokiej jakości doznań dźwiękowych.

• BackBeat FIT 500 to seria dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną i szukają nausznych bezprzewodowych słuchawek. BackBeat FIT dostarczają wyjątkowych doznań dźwiękowych przed, po i w trakcie treningu, dzięki wytrzymałej baterii, której czas pracy wynosi nawet do 18 godzin. Zapobiegające poceniu, wygodne nauszniki z pamięciowej gąbki zapewniają izolację od odgłosów z zewnątrz, pomagając skupić się na głębokim, bogatym dźwięku.

• Edycje BackBeat FIT Training i BackBeat FIT Boost powstały na bazie ulepszonych bezprzewodowych wodoodpornych słuchawek BackBeat FIT, rozbudowanych o nowe pakiety oferujące pomoc w stawianiu sobie kolejnych wyzwań i osiąganiu coraz lepszych wyników. Training Edition gwarantuje nielimitowany dostęp do 12 wybranych treningów PEAR Personal Coaching App oraz półroczny dostęp do aplikacji oraz członkostwo. W skład Boost Edition wchodzi wszystko to, co w Training Edition, a dodatkowo saszetka ładująca o klasie wodoszczelności IPX5, zrobiona z szybko schnącego materiału, która pozwala na dodatkowych 10 godzin słuchania. Dotykowy wskaźnik stanu baterii informuje o poziomie naładowania słuchawek i saszetki. Obie wersje posiadają otwarte wkładki douszne zaprojektowane tak, by użytkownik nie był odcięty od otoczenia podczas treningu w plenerze.

Ceny i dostępność

Seria BackBeat FIT 300 będzie dostępna pod koniec października w jednym z czterech kolorów – czarno-szary, granatowo-niebieski, niebiesko-szary, szaro-limonkowy zielony i szaro-koralowy – u wybranych resellerów w cenie €99.99.

Seria BackBeat 500 będzie dostępna od listopada w dwóch kolorach – morskim i czarnym – w cenie €99.99.

BackBeat FIT Boost Edition będzie dostępna od listopada w dwóch wersjach kolorystycznych – black core i power blue – w cenie €159.99.

BackBeat FIT Training Edition będzie dostępna w 2018 roku w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (black core) i niebieskiej (power blue) – w cenie €129.99.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj