PLAY x TIDAL x 300 000

PLAY x TIDAL x 300 000
Dzięki współpracy z siecią komórkową PLAY serwis TIDAL zyskał w Polsce - bagatela! - 300 tysięcy użytkowników

Od 5 listopada 2015 roku posiadacze telefonów w sieci PLAY mogą korzystać z dwuletniej promocji „Muzyka przeszła do PLAY”, która daje im nielimitowany dostęp do muzyki za darmo na platformie streamingowej TIDAL. W zaledwie pięć miesięcy liczba osób, które skorzystały z tej oferty wyniosła aż 300 tysięcy.

Nie boję się użyć tego słowa – PLAY rewolucjonizuje rynek muzyczny w Polsce. Wraz z wprowadzeniem promocji „Muzyka przeszła do PLAY” zmieniamy nawyki dotyczące słuchania muzyki i skutecznie walczymy z piractwem. Problem nielegalnych źródeł muzyki, jak wszyscy wiemy, jest w naszym kraju bardzo duży. Streaming jest atrakcyjną alternatywą dla piractwa, a dzięki PLAY ta forma słuchania muzyki stała się bardzo popularna – korzysta z niej już 300 tysięcy naszych klientów. Ale chcielibyśmy, żeby było ich milion. – mówi Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor Departamentu Produktu i Terminali P4 w PLAY.

news-tidal-play-reklama-3

TIDAL, który stał się numerem jeden w Polsce wśród aplikacji muzycznych na Androida i w sklepie AppStore, chce wraz z operatorem PLAY zwiększyć nie tylko liczbę użytkowników, ale także podnieść atrakcyjność katalogu.

Pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem była współpraca z Margaret, w ramach której wokalistka udostępniła w TIDAL na 24-godzinną wyłączność swój ostatni singiel „Cool Me Down”. Planowane są kolejne tego typu akcje i dotyczyć będą one nie tylko singli, ale też całych albumów, teledysków oraz ekskluzywnych materiałów video.

Jeżeli chodzi o artystów zagranicznych, użytkownicy TIDAL jako pierwsi mogli przesłuchać m.in. ostatni album Rihanny „Anti” oraz najnowszą produkcję Kanye Westa „Life of Pablo”.

PLAY_TIDAL_MADONNA

O TIDAL

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.

Muzyka przeszła do PLAY

W ramach promocji „Muzyka przeszła do PLAY” abonenci i klienci ofert MIX sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Pozwala to im cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów operatora. Dodatkowo, po raz pierwszy w Polsce, klienci PLAY korzystający z usług na kartę, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 1 zł za dzień słuchania! Aplikacja mobilna TIDAL dostępna jest także dla abonentów pozostałych sieci komórkowych w cenie kilkunastu złotych miesięcznie.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj