POLK AUDIO SWIMMER DUO & JUNIOR

POLK AUDIO SWIMMER DUO & JUNIOR
Na polski rynek wchodzą dwie nowe odmiany przenośnego wodoodpornego głośnika Swimmer. Duo i Junior to produkty odpowiednio plasowane powyżej i poniżej „oryginalnego” Swimmera. Na rynku amerykańskim Polk Audio sprzedał go już w liczbie 500 000 sztuk

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth to w ostatnich latach szalenie popularna kategoria sprzętu. W ich produkcji specjalizują się najwięksi światowi producenci znani dotychczas z produkcji pełnowymiarowych produktów do stereo i kina domowego. Świetnej klasy brzmienie, które zawsze można zabrać ze sobą i obsługa przez telefon to zalety, którym ciężko się oprzeć. Większość głośników Bluetooth boryka się jednak z niezwykle istotnym problemem – łatwo je uszkodzić, przez co wielu ich posiadaczy zmuszonych jest stawiać sobie granice: „nie zabiorę głośnika na basen, na rower, narty lub rolki”. Polk Audio BOOM Swimmer rozwiązuje te problemy – jest wodoodporny oraz pyłoodporny i wstrząsoodporny (poza wersją Jr., która jest tylko wodopodporna).

Polk Audio BOOM Swimmer to głośnik wodoodporny. Posiada on certyfikację IPX7, co oznacza, że może być zanurzony w wodzie o głębokości 1m na czas 30 minut! Bez przeszkód można więc zabierać go na basen, nad jezioro czy nawet pod prysznic. Giętki, plastyczny „ogon” umożliwia bezpieczne podwieszenie go w każdym miejscu – również na rowerowej kierownicy lub na wiośle kajaka.

Jeśli jednak wolimy spróbować innego montażu – żaden problem. Giętka końcówka z łatwością się odkręca, by ustąpić miejsca naprawdę mocnej przyssawce. Pozwala ona na bezpieczny montaż głośnika na biurku, ścianie, szybie, bez obaw o jego uszkodzenie.

Głośnik wyposażony jest w litowo-jonową baterię, pozwalającą na maksymalnie 16 godzin nieprzerwanego odsłuchu przy połowie poziomu głośności już po 2 godzinach do pełnego naładowania! Na boku urządzenia, zaraz pod maskownicą wytłoczono 5 przycisków umożliwiających obsługę głośnika: włącz/wyłącz, regulacja głośności, play i parowanie Bluetooth. Ponadto wersja Jr. i duo pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj