POLK BOOM SWIMMER

POLK BOOM SWIMMER

Obróć, zawieś, przyklej, zanurz. Głośnik gotowy na wszystko

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Polk Audio wprowadza na polski rynek nową submarkę Polk Audio Boom, której grupa docelowa to osoby w szeroko pojętym wieku młodzieżowym. Pierwszym produktem, który pojawi się w Polsce jest Swimmer – przenośny wodoodporny głośnik Bluetooth.

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth to w ostatnich latach szalenie popularna kategoria sprzętu. W ich produkcji specjalizują się najwięksi światowi producenci znani dotychczas z produkcji pełnowymiarowych produktów do stereo i kina domowego. Świetnej klasy brzmienie, które zawsze można zabrać ze sobą i obsługa przez telefon to zalety, którym ciężko się oprzeć. Większość głośników Bluetooth boryka się jednak z niezwykle istotnym problemem – łatwo je uszkodzić, przez co wielu ich posiadaczy zmuszonych jest stawiać sobie granice: „nie zabiorę głośnika na basen, na rower, narty lub rolki”. Polk Audio BOOM Swimmer rozwiązuje te problemy.

Polk Audio BOOM Swimmer to głośnik całkowicie wodoodporny. Posiada on certyfikację IPX7, co oznacza, że może być zanurzony w wodzie o głębokości 1m na czas 30 minut! Bez przeszkód można więc zabierać go na basen, nad jezioro czy nawet pod prysznic. Giętki, plastyczny „ogon” umożliwia bezpieczne podwieszenie go w każdym miejscu – również na rowerowej kierownicy, na wiośle kajaka lub paska od spodni. Wyginanie tej części w różne strony to też świetna zabawa. Spróbujmy go powiesić jeszcze w inny sposób… Tak też się da!

Jeśli jednak wolimy spróbować innego montażu – żaden problem. Giętka końcówka z łatwością się odkręca, by ustąpić miejsca naprawdę mocnej przyssawce. Pozwala ona na bezpieczny montaż głośnika na biurku, ścianie, szybie, w kabinie prysznicowej – bez obaw o jego uszkodzenie. Swimmer wytrzyma absolutnie wszystko!

Głośnik wyposażony jest w litowo-jonową baterię, pozwalającą na maksymalnie 16 godzin nieprzerwanego odsłuchu przy połowie poziomu głośności już po 2 godzinach od momentu rozpoczęcia ładowania! Na boku urządzenia, zaraz pod maskownicą wytłoczono 5 przycisków umożliwiających obsługę głośnika: włącz/wyłącz, regulacja głośności, play i parowanie Bluetooth.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj