PRAWDA DŹWIĘKU, CZYSTOŚĆ STYLU

PRAWDA DŹWIĘKU, CZYSTOŚĆ STYLU
Dzielony odtwarzacz CD Orbis. 485 tys. rubli (10 rubli - 1 PLN) Rosyjski hi-end? Owszem, coś takiego istnieje w przyrodzie T&C to handlowa marka istniejącej w Moskwie od 2003 roku firmy Burcev Audio, która początkowo zajmowała się instalacją systemów audio i kina domowego oraz dystrybucją sprzętu, m.in. B&W, potem jednak zdecydowała się na produkcję własnych konstrukcji, i to zarówno na rynek profesjonalny, jak i audiofilski.

Obecna oferta to m.in. dzielony, ważący 30 kg odtwarzacz Orbis, wyposażony w napęd Philips CD-PRO2LF z metalową kieszenią GyrFalcon obliczoną na 40 tys. cykli i przetworniki gwarantujące rozdzielczość 96kHz/24bit. Urządzenie zaprojektowane zostało w schemacie dual-mono z myślą o standardach CD, CD-R i CD-RW. Brak uniwersalności rekompensuje wybór jednego z 10 kolorów wykończenia. Producent daje 5-letnią gwarancję.

5-letnią gwarancją objęte są także wzmacniacze i przedwzmacniacze T&C. Referencyjne monobloki Duplex dają 420 watów mocy (520 tys. rubli) i nadają się idealnie do połączenie ze szczytowym preampem Proximus III Stereo (215 tys. rubli). Katalog uzupełniają hybrydowe kolumny Clavis oraz przetworniki cyfrowo-analogowe Codex i interkonekty.

Szczegóły – click here. Gdyby ogarnęły cię wątpliwości, czy warto inwestować w sprzęt braci Słowian, przypominamy, że to oni, a nie my latają w kosmos i produkują naddźwiękowe myśliwce.

To jeden z 10 kolorów, którymi można pomalować rosyjski sprzęt
Wzmacniacz Fortis III to 350 watów w klasie ABPream Proximus III dostępny jest także w wersji wielokanałowej i kosztuje 235 tys. rubli
Przedwzmacniacz Proximus III Stereo. Cena – 215 tys. rubli

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj