PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY MrSPEAKERS

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY MrSPEAKERS
Na polskim rynku objawia się kolejny producent słuchawek, który uważa się za prawdopodobnie najlepszego na świecie. Nie słyszeliście o nim? A to szkoda!

Dan Clark, założyciel firmy, rozpoczął swoją karierę od modyfikacji gotowych produktów. Pewien rozgłos przyniosła mu przeróbka Fostexa T50RP MK2. Wkrótce potem jego firma zaczęła prace nad własnym modelem.

Obecnie firma dysponuje słuchawkami Ether, Ether Flow, Ether C oraz Ether C Flow.

Ich sercem jest autorski przetwornik V-Planar.

Przetwornik V-Planar jest tak skonstruowany, aby zmniejszyć zakłócenia, poprawić emisje transjentów oraz rozszerzyć zakres częstotliwości. Nowe słuchawki Ether Flow oraz C Flow są wyposażone dodatkowo w technologię Trueflow, która wygładza ścieżkę powietrza poruszającego się w słuchawce, znacznie zmniejszając zniekształcenia i poprawiając dynamikę.

Słuchawki wyróżniają się niską wagą i wygodnym dociskiem. Mają niemal idealny rozkład masy, dzięki czemu mogą być noszone przez wiele godzin bez efektu zmęczenia.

Dla uzyskania dużej trwałości i jakości dźwięku, Ether zostały niemal całkowicie wykonane z metalu. Mimo to są niezwykle lekkie i wygodne. Zespół tworzący słuchawki długo pracował, aby zmniejszyć wagę produktu bez utraty jakości materiałów, wykonania oraz samego komfortu.

W budowie pałąka wykorzystano nitinol, stop niklu z tytanem. Uzupełnieniem konstrukcji są lekkie nauszniki z owczej skóry.

Kable to jeden z najważniejszych elementów. Istnieje możliwość indywidualnego doboru przewodów słuchawkowych zgodnie z potrzebami klienta. Do wyboru 6 różnych opcji, które wybiera klient już przy zakupie. Dobierana jest długość przewodu oraz zakończenia w postaci wtyków zgodnych z systemem audio klienta.

Kable DUM to przewody na bazie kabla OFHC najwyższej czystości. Każdy kabel posiada 24 żyły umieszczone w elastycznej otulinie.

Ciekawą możliwością, którą oferuje producent jest opcja upgradu serii podstawowej do wersji Flow. Jeśli więc użytkownik zdecyduje się na zakup modelu Ether bądź Ether C lub jest już posiadaczem któregoś z nich, może w przyszłości za opłatą różnicy w cenie dokonać upgrade do serii Flow.

Ceny

Ok. 7000 złotych za serię podstawową oraz ok. 9000 złotych za Flow.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj