PREMIERY TONSILU

PREMIERY TONSILU
Podczas tegorocznego Audio-Video Show Tonsil zaprezentuje kilka premierowych pozycji. Jedną z nich będą kolumny Maestro III

Maestro III są następcą modelu Maestro II 180. Zostały gruntownie przebudowane: otrzymały nową skrzynię, w której ekran jest wykończony czarnym lakierem, a stabilność gwarantuje gruba, lakierowana podstawa. Całe kolumny są odchylone o kilka stopni w tył, co nadaje im elegancki i nowoczesny wygląd. W Maestro III zastosowano nowy głośnik średniotonowy oraz zmieniono zwrotnicę.

Efektem przeprowadzonych zmian jest lepszy dźwięk, szczególnie w zakresie niskich tonów czyli mocniejszy i bardziej wyrazisty bas.

Swój debiut będą miały również kolumny Altus 380 w nowych wersjach wykończeniowych, m.in. z naturalnym fornirem oraz dekorowane specjalnymi grafikami.

Nowe Altusy 380 to oryginalny design oraz nietypowa konstrukcja, począwszy od obudowy, a na okablowaniu skończywszy. Obudowa została wykonana w oparciu o całkowicie nowy projekt o zwiększonej pojemności. Konstrukcja kolumny jest bardzo solidna, dodatkowo wzmocniona wewnętrznym ożebrowaniem. Wykonana została z grubościennej płyty MDF, dlatego pojedyncza kompletna kolumna Altus waży ok. 50 kg.

W Altusach zastosowano nowy głośnik wysokotonowy oraz niskotonowy o gruntownie zmodyfikowanej konstrukcji. Zwrotnice wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, na podzespołach renomowanych firm.

Nowe Altusy 380 miały swoją premierę podczas zeszłorocznej wystawy Audio Show.

Tonsil zaprasza do odwiedzenia swojej ekspozycji w sali Symfonia na 1 piętrze Stadionu Narodowego w Warszawie. Impreza odbędzie się w dniach 06-08 listopada 2015.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj