PROMOCJA: SENNHEISER x CHORD MOJO

PROMOCJA: SENNHEISER x CHORD MOJO
Sennheiser ogłasza promocję swoich słuchawek w kompletach z przetwornikiem Mojo brytyjskiej marki Chord

Minęło dużo czasu, od kiedy muzyka przeszła do plików. Przez lata słuchacze męczyli się z marną jakością plików MP3 , szybko jednak zostały wprowadzonych inne formaty, w których można zapisywać muzykę w jakości takiej samej, jak na płytach CD. A od kiedy pamięć urządzeń przenośnych pozwala na zapis tych plików, można je mieć zawsze przy sobie. Jedynym problemem dotychczas była jakość samych urządzeń odtwarzających i przetwarzających te pliki w sygnał dźwiękowy. Ale i to okazuje się już być w zasięgu ręki. Możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w bezkompromisowej jakości dzięki słuchawkom Sennheisera i przetwornikiem Mojo marki Chord. Teraz zakup kompletu urządzeń jest ułatwiony dzięki akcji promocyjnej polskich dystrybutorów tych marek: Aplauzu i Voice.

Akcja promocyjna rusza od 1 maja 2016 roku i trwa do wyczerpania zapasów w wyselekcjonowanych salonach audio w całej Polsce. Informacje o produktach, kompletach i salonach sprzedaży można uzyskać na stronie sennheiser.pl/sennheiser-mojo

ZESTAWY PROMOCYJNE

26031178413_bc5283cc9f_h

1. Sennheiser HD 630VB + Chord MOJO

W podróży czy też w domu

Najnowszy model Sennheiser HD 630VB oferuje niesamowite właściwości i posiada szereg funkcji, których normalnie nie znajdziemy w słuchawkach audiofilskich. To pierwsze zamknięte słuchawki audiofilskie marki Sennheiser. Przetworniki o przełomowej konstrukcji zapewniają czystą i potężną reprodukcję dźwięków, dając możliwość usłyszenia subtelnych niuansów w naszych ulubionych nagraniach muzycznych. Wbudowany regulator natężenia basów działa delikatnie, lecz wyraźnie. Przy charakterystyce częstotliwościowej w zakresie od 10 do 42000 Hz, możemy odsłuchiwać pliki z muzyką o wysokiej rozdzielczości. Dlatego też w zestawie z wysokiej jakości przenośnym DAC Chord Mojo te słuchawki sprawdzą się znakomicie. 
Cena regularna: 4619 zł
Cena promocyjna: 3599 zł
Więcej informacji: http://sennheiser.pl/hd-630vb-chord-mojo-zestaw-promocyjny

26541789992_49ced34386_h

2. Sennheiser MOMENTUM M2AE + Chord Mojo

Pasja dla doskonałości

Słuchawki wokółuszne MOMENTUM nowej generacji są wyposażone w składany pałąk, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i wraz z nowymi pokrowcami są wzorem mobilności. Jednocześnie konstrukcja nie straciła sztywności, bo wciąż wykorzystuje mocną i lekką stal nierdzewną. Dzięki nowe modele są równie solidne jak poprzednie modele. Jednak dopasowanie i komfort użytkowania w nowych modelach sięga jeszcze wyżej. Pałąk został przeprojektowany – wciąż jest pokryty luksusową skórą, lecz teraz ma bardziej obły kształt dla wyższego komfortu. Wokółuszny model MOMENTUM wyposażony jest w przeprojektowane, większe i miększe poduszki nauszników, wciąż pokryte wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie zapewnia lepsze dopasowanie do głowy i wygłuszanie dźwięków zewnętrznych. W zestawie z wysokiej jakości przenośnym DAC Chord Mojo te słuchawki sprawdzą się znakomicie. 
Cena regularna: 3839 zł
Cena promocyjna: 2999 zł
Więcej informacji: http://sennheiser.pl/momentum-m2ae-chord-mojo-zestaw-promocyjny

26541790332_4c990ba979_h

3. Sennheiser MOMENTUM M2IE + Chord Mojo

Styl i wartość bez kompromisów

Słuchawki dokanałowe MOMENTUM In-Ear zostały wykonane z niecodziennych materiałów: stalowe szczegóły, gładkie chromy i niezwykły dwukolorowy przewód wyróżniają je z tłumu. Korzystają z najnowszej technologii projektowania przetworników akustycznych i zamykają je w ergonomicznej obudowie. Brzmią tak, jak pozostałe modele serii MOMENTUM: z pełnym basem, detalicznym odwzorowaniem głosu i instrumentów oraz z niezwykłą scena brzmieniową. Adaptery douszne w kilku rozmiarach dostarczane w komplecie są montowane na stalowy wylot powietrza, dzięki czemu całe ciśnienie akustyczne trafia wprost do ucha, skutecznie blokując dźwięki z zewnątrz. W sumie to zupełnie wyjątkowe doświadczenie dźwiękowe w najmniejszej, kompaktowej formie. W zestawie z wysokiej jakości przenośnym DAC Chord Mojo te słuchawki sprawdzą się znakomicie. 
Cena regularna: 2919 zł
Cena promocyjna: 2299 zł
Więcej informacji: http://sennheiser.pl/momentum-m2ie-chord-mojo-zestaw-promocyjny

INFORMACJE:
Strona akcji: http://sennheiser.pl/sennheiser-mojo
Więcej informacji: http://sennheiser.pl/a/sennheiser-mojo

ZESTAWY DOSTĘPNE W SALONACH:
Warszawa: AUDIOPOLIS, AUDIOPUNKT, MEDIA-CENTRUM
Kraków: HIFISTATION
Gdańsk: ALBATROS
Katowice: AUDIO STYL | MEGA HZ
Białystok: RMS
Pabianice: Q21
Częstochowa: DELTA-AUDIO
Rzeszów: NAUTILUS 2

ORGANIZATORZY AKCJI:
Aplauz Sp. z o. o. – dystrybutor marki Sennheiser
Voice Sp. z o. o. – dystrybutor marki Chord

Oferta dostępna jedynie w salonach z listy. Podano ceny sugerowane detaliczne brutto, ceny w salonach mogą odbiegać od podanych. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego, a jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy kupna

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj