PULS ŚWIATA

PULS ŚWIATA
System, który jest zgodny z mistycznym pulsem ziemi, czyli rezonansem Schumanna, decydującym o naszym zdrowiu fizycznym i psychicznym. To żaden szamanizm, tylko jedna z głęboko ukrytych audiofilskich prawd posiłkujących się naukowym dorobkiem ludzkości

W tym zestawie zwraca uwagę przede wszystkim imponująca elektronika, składająca się m.in. z komponentów dartZeel, Acoustics Art i MSB, spięta przewodami Hemingway Creation, a także kolumny Spendor Classic Series SP100R².

Warto jednak zwrócić uwagę na kilka detali, które świadczą o tym, że autorzy tej konfiguracji to magicy najwyższej klasy.

Po pierwsze – najnowsze podstawki do kabli Shunyata Research DF-SS, które są w stanie podtrzymać każdy przewód i rozproszyć złą energię wibracyjną poprzez napiętą taśmę polimerową.

Po drugie – stoliki Artesania Audio. To hiszpańskie meble zyskujące coraz większe uznanie na świecie wśród tych, którzy dysponują wystarczająco wysoką inteligencją werbalną, by opisać wpływ kilku półek na charakter brzmienia reprodukowanych płyt.

I po trzecie – generator Acoustic Revive RR-888.

To urządzenie wyjątkowo osobliwe, generujące impulsy o mistycznej częstotliwości 7,83 Hz.

Taką częstotliwość mają fale elektromagnetyczne powstające w wyniku rezonansu Schumanna. Są one efektem oddziaływania między Ziemią a jonosferą. Układ ten zachowuje się jak wielki rezonator, generujący fale, dla których energią jest m.in. energia piorunów. 7,83 Hz to najniższa częstotliwość powstająca wskutek wyładowań, a jej wartość zbliżona jest do częstotliwości fal alfa emitowanych przez ludzki mózg.

Wielu badaczy przyjmuje, że rezonans Schumanna jest podstawą zdrowia ludzi, a wszelkie zmiany jego częstotliwości mogą powodować problemy psychiczne i fizjologiczne. Brak tego zjawiska w kosmosie powoduje, że wielu astronautów doświadcza wszelkiego rodzaju sensacji, których można się pozbyć generując promieniowanie o częstotliwości rezonansu Schumanna.

Podobnie kojący efekt mają niektóre utwory techno oraz utwory organowe Bacha, sięgające najniższych basowych pokładów.

Konstruktorzy Acoustic Revive RR-888 odwołując się do tego zjawiska nie tykają aż tak mistycznych sfer. Oni twierdzą, że ich generator po prostu oczyszcza atmosferę tak, jak oczyszczają ja wyładowania atmosferyczne. Powietrze staje się lekkie, przejrzyste, klarowne i krystalicznie orzeźwiające, co ma niewątpliwy wpływ również na rozchodzenie się dźwięków i doznania akustyczne.

A że przy okazji oczyszcza się i uspokaja umysł… O tym już nie wspominają, ale warto to wiedzieć. W pomieszczeniu, w którym zgromadzona jest wielka ilość sprzętu elektronicznego naturalny rytm świata, czyli puls ziemi, jak inaczej jest nazywany rezonans Schumanna, jest zakłócony poprzez wszelkiego rodzaju szkodliwe promieniowanie, więc użycie ultra-basowego generatora przywraca po prostu konieczny ład i porządek. Amen, alleluja i wracajcie do natury!
Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj