RadioJAZZ.FM NA ANDROIDA

RadioJAZZ.FM NA ANDROIDA
Polska stacja internetowa RadioJAZZ.Fm w bezpłatnej aplikacji do systemu Android. Niebawem pojawią się wtyczki na inne platformy operacyjne

RadioJAZZ.FM to miejsce w internecie, gdzie jazz jest prezentowany w całej swej bogatej okazałości, we wszystkich barwach i odcieniach.

To miejsce, gdzie dobór muzyki nie jest wyznaczany wykresami ani badaniami marketingowymi, ale jest tworzony przez ludzi oddanych jazzowi, mających pasję dzielenia się muzyką.

W stacji swoje miejsce znajdują nowości, najpiękniejsze standardy, a także najcenniejsze archiwalia polskiego i światowego jazzu. Prezenterzy eksplorują wszystkie jego odmiany: od mainstreamu po funk, od free po fusion, od klasyki po etno, od dixielandu po awangardę.

Codziennie od 11:00 do 15:00 prowadzone jest pasmo dzienne na żywo, a w nim m.in. nowości ze świata jazzu, kanon gatunku, zapowiedzi koncertów i festiwali, płyty pod patronatem stacji oraz rozmowy na żywo z artystami, organizatorami i wydawcami.

W godzinach wieczornych – ponad 20 autorskich audycji, prowadzonych przez muzyków, dziennikarzy muzycznych, wydawców, DJ-ów oraz muzycznych maniaków.

RadioJAZZ.FM jest tworzone z myślą o całej rzeszy ludzi, których oczekiwania wychodzą ponad przeciętną.

Darmowa aplikacja pozwala słuchać radia z każdego miejsca.

Kategorie: MUZYKA, NOWOŚCI

Skomentuj