REVEL PERFORMA3

REVEL PERFORMA3
Kolumny dla tych, którzy wrażliwi są nie tylko na bodźce akustyczne, ale także wizualne

Revel Performa3 to linia głośników, która pojawiła się na polskim rynku w zeszłym roku. Została ona bardzo dobrze przyjęta zarówno przez audiofilów, jak i przez aranżerów wnętrz. Obecnie do sprzedaży wchodzi biała wersja kolorystyczna, która doskonale sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach

Revel to marka znana tym, którzy kochają doskonałe brzmienie muzyki i filmów, a ponadto cenią sobie luksus. Bo sprzęt z tej półki musi kosztować. I choć nie jest to cena wygórowana, to taki wydatek trzeba zaplanować w swoim domowym budżecie. Proponowana jakość pozwala jednak szybko zapomnieć o kosztach – cieszy ucho i oko, a dodatkowo wciąż pozostaje marką dla wysmakowanych odbiorców. Nie ma tu mowy o atakujących nas zewsząd reklamach produktów. Głośniki łączą audiofilską jakość ze wspaniałym wykonaniem i bronią się same. Ich kosze wykonano z aluminium, a wewnętrznie użebrowane obudowy z wygiętymi ściankami bocznymi minimalizują potencjalne podbarwienia i są wykończone w na wysoki połysk. W ramach serii dostępne są kolumny podłogowe, podstawkowe, głośnik centralny oraz subwoofer.


Seria Revel Performa3 cechuje się szybkością, precyzją i neutralnością brzmienia. Nie ma tu żadnego efekciarstwa. Kolumny grają po prostu wyśmienicie przy wszystkich poziomach głośności, a ścieżka sygnału pozostaje krystalicznie czysta. Doskonale brzmią tu instrumenty dęte i smyczkowe. To nie lada gratka dla miłośników jazzu czy muzyki klasycznej, choć ciężkie brzmienie wcale nie wypada gorzej. Te zaawansowane technicznie głośniki czarują i dostarczają niepowtarzalnych wrażeń. Jak potwierdzają specjaliści, to jedne z najlepszych kolumn obecnych na rynku, których można słuchać godzinami.


Revel to firma, która może się pochwalić imponującym zapleczem badawczym. Jako „dziecko” Harmana– jednego z największych na świecie koncernów związanych z audio, posiada odpowiednie fundusze i stale inwestuje w rozwój. Stać ją, by zatrudniać świetnych inżynierów, którzy są zaangażowani w to co robią. Wszystko to widać i słychać w sprzęcie, który trafia do rąk odbiorców. Rezultaty doceniają szczęśliwi posiadacze tych luksusowych kolumn.


Dane techniczne:

F208 – kolumna podłogowa, 3-drożna, dwa ośmiocalowe przetworniki, cena 9900 zł/szt.

F206 – kolumna podłogowa, 3-drożna, dwa przetworniki 6.5 cala, cena 6990 zł/szt.

M106 – kolumna podstawkowa, 2-drożna, przetwornik 6.5 cala, cena 3990 zł/szt.

M105 – kolumna podstawkowa, 2-drożna, przetwornik 5.25 cala, cena 2990 zł/szt.

C208 – głośnik centralny, 3-drożny, dwa ośmiocalowe przetworniki, cena 8990 zł/szt.

C205 – głośnik centralny, 2-droożny, dwa przetworniki 5.25 cala, cena 3990 zł/szt.

B112 – subwoofer, przetwornik 12 cali, moc 1000 W, cena 11900 zł/szt.

B110 – subwoofer, przetwornik 10 cali, moc 1000 W, cena 8990 zł/szt.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj