RING AUDIO

RING AUDIO
Chwalić chorwackich chwatów, że nie chlipią żałośnie w południowym chwoście!

Bardzo się cieszymy, że Europa przygarnia do swojego łona naszych chorwackich braci. Wprawdzie to łono wychudzone teraz, kościste i kruche, lepiej chyba jednak przylgnąć do niego niż np. do piersi krzepkiego rosyjskiego niedźwiedzia.

Dla nas nowiną równie budującą jak wyniki chorwackiego referendum w sprawie europejskiej akcesji jest fakt, iż w kraju klap i Dynama Zagrzeb jest co najmniej jedna firma, zaspokajająca najbardziej wyrafinowane audiofilskie kaprysy. Ta firma to Ring Audio – w swojej ofercie ma m.in niezwykłej urody triodowy wzmacniacz Douce (lampy 300 B, 2×10 W) oraz bardzo widowiskowe kolumny tubowe Master Horn Jazz o wysokiej skuteczności (92 db) i z jednym szerokopasmowym przetwornikiem Fostexa.

Te dwie rzeczy pasują do siebie bardziej niż Dalmacja i dalmatyńczyk, a w dodatku fabryczka jest w stanie dostosować je do życzeń klienta. To chyba atrakcyjniejsze niż tanie wakacje nad Adriatykiem. Choć znacznie droższe. Bez kilkunastu tysięcy euro w portfelu nie ma sensu jechać do siedziby Ringa… Więcej – click hereKategorie: NOWOŚCI

Skomentuj