RME ADI-2

RME ADI-2
Prostsza, audiofilska wersja konwertera i wzmacniacza słuchawkowego zaprojektowanego pierwotnie na użytek profesjonalistów.

W roku 2016 niemiecka firma RME wprowadziła do sprzedaży konwerter Adi-2 Pro, w którego konstrukcji pojawiło się wiele nowych idei, oryginalnych funkcji i ciekawych rozwiązań. Dzięki temu urządzenie bardzo szybko stało się urządzeniem referencyjnym dla wielu profesjonalistów, ceniących sobie jego doskonałe brzmienie i wielostronność. Wyposażony w dwa wysokiej jakości wyjścia słuchawkowe oraz wzmacniacz słuchawkowy, stał się także punktem odniesienia dla amatorów zażywania muzyki w bezpośredni sposób.

Nowe wcielenie Adi-2 zostało dostosowane do użytku audiofilskiego. Producent zrezygnował w nim z kilku rozwiązań niezbędnych w pracy studyjnej na rzecz audiofilskiej wygody. Koncept jest zbieżny z wersją profesjonalną, więcej uwagi jednak poświęcono optymalizacji pracy samego przetwornika. Producent do urządzenia dołącza także zdalne sterowanie, co jest nowością. Adi-2 działa w klasie DSD/PCM 782 kHz.

Ceny jeszcze nie znamy. Wersja Adi-2 Pro, która jest naszą redakcyjną referencją, kosztuje ok. 6 tys. złotych.

Kategorie: NOWOŚCI

Skomentuj