ROCK IT

ROCK IT
Świeża marka słuchawek na polskim rynku

Do oferty Audiomagic.pl dołączyły słuchawki firmy Rock It. Filozofia tego amerykańskiego producenta jest prosta: oferować świetnie brzmiące i wyglądające urządzenia w niewygórowanej cenie.

W realizacji wyżej wymienionego celu sprzyja lokalizacja w San Francisco w Dolinie Krzemowej, a także bliskość Los Angeles – miasta słynącego ze studiów nagraniowych oraz zamieszkałego przez wielu muzyków. Rock It dba też o środowisko – opakowanie wykonane jest z materiału pochodzącego z recyklingu, do minimum ograniczono też obecność rozkładającego się przez lata plastiku.

Do sprzedaży w Polsce trafiły dwa modele: R-20 oraz R-50. Pierwszy z nich zbudowany jest w oparciu o pojedynczy przetwornik armaturowy, co skutkuje lekkim, jasnym i przestrzennym brzmieniem. R-50 to bardziej zaawansowana konstrukcja wykorzystująca dwa przetworniki armaturowe, co w efekcie daje bogate i ciepłe brzmienie w całym zakresie pasma.

Rock It R-20 oraz R-50 dostępne są w ofercie Audiomagic.pl w cenach 169 i 399 zł. Do obu par dołączony jest zestaw akcesoriów w postaci twardego etui, adaptera lotniczego oraz 3 par silikonowych końcówek w różnych rozmiarach.

Rock It R-20 – specyfikacja:
– przetwornik: pojedynczy, armaturowy
– impedancja: 31 Ohm @ 500 Hz
– dynamika: 109 dB
– pasmo przenoszenia: 20 – 18 000 Hz
– w zestawie: twarde etui, adapter samolotowy, 3 pary silikonowych końcówek (S/M/L)

Rock It R-50 – specyfikacja:
– przetwornik: podwójny, armaturowy
– impedancja: 31 Ohm @ 500 Hz
– dynamika: 110 dB
– pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
– w zestawie: twarde etui, adapter samolotowy, 3 pary silikonowych końcówek (S/M/L)

Skomentuj